Ana SayfaÜnlülerCanan Ergüder'in Son Hali

İlgili Postlar

Canan Ergüder’in Son Hali

Bir süredir kanser tedavisi gördüğü bilinen Canan Ergüder’in tedavisi son hız devam ediyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yaparak sevenlerine sağlık durumu hakkında bilgi veren Canan Ergüder’in son hali sevenlerini gülümsetti. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

Merak Etmeyin İyileşeceğim

Canan Ergüder kanser olduğunu ve sağlık durumu hakkında sevenleri ile şu sözlerle paylaşmıştı;

‘Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası ‘Menajerimi Ara’ ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim.

Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım ekip arkadaşlarıma, Star TV ‘ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım’a çok teşekkür ederim.’ mesajını paylaştı.

Canan Ergüder kimdir?

Canan Ergüder İmaj Tazeledi

Geçtiğimiz haftalarda arkadaşıyla buluşan Ergüder’in yeni imajı dikkat çekti.

Güzel oyuncu, “Her şey yolunda. Arayan, soran, mesaj atan, dua eden herkese sevgiler” ifadelerini kullandı. Ergüder’e sevenlerinden destek mesajları geldi.

Canan Ergüder “3. Kemo Bitti!”

Canan Ergüder’in Son Hali

Ergüder’in gördüğü kemoterapi tedavisinden sonra saçları dökülmüştü. Güzel oyuncu, Instagram hesabından zaman zaman bandanalı fotoğraflarını paylaşarak, hayranlarına tedavi süreciyle ilgili bilgi veriyordu. Bugün yeni bir paylaşım yapan Ergüder yeni tarzıyla sevenlerinin karşısına çıktı.

Ünlü oyuncu, duygularını “Alışmadığım renklerle tanıştım çok mutluyum” şeklinde ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler