Ana SayfaÜnlülerHakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu'nun bebeği dünyaya geldi!

İlgili Postlar

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu’nun bebeği dünyaya geldi!

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu’nun bebeği dünyaya geldi! Ünlü çiftin meraka beklenen minik bebekleri dünyaya geldi. Bebeğin cinsiyeti ne? İsmi ne oldu? Anne ve bebeğin sağlık durumları nasıl? Detaylar haberimizde…

Hakan-Gizem Hatipoğlu çiftinin bebeği birinci seçildi

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu’nun bebeği dünyaya geldi

‘Var mısın Yok musun’ yarışması ile ünlenen Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu çiftinin kızları dünyaya geldi. Ünlü çiftin merakla beklenen bebekleri sonunda dünyaya geldi. Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu çifti, şimdilerde anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Bebeğin cinsiyeti ne? İsmi ne oldu?

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu çifti, sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen kızlarına ‘Lila’ ismini verdi. Ane ve bebeğin son derece sağlıklı olduğu, doğumun güzel geçtiğimiz öğrenildi.

Hakan Hatipoğlu’nun Eşi Gizem Hatipoğlu kimdir?

Hakan Hatipoğlu baba olma heyecanı yaşıyor

Baba olma heyecanı yaşayan Hakan Hatipoğlu, teve2 kanalında yayınlanan 2. Sayfa programına telefon bağlantısı ile katıldı ve yaşadıklarını şu sözler ile anlattı: Çok mutluyum. Hayatımda yaşayabileceğim en büyük duyguyu yaşadım. Doğuma da girdim. O heyecanı Gizem ile birlikte yaşamak istedim. Allah nasip etti. Gerçekten çok mutluyum. Normal doğum oldu. Gizem ne kadar kuvvetli olduğunu gösterdi. Diyecek bir şey de bulamıyorum. Hem ailemize, hem ülkemize layık olabilecek bir çocuk yetiştirmek için yola çıktık. Bunun nasıl bir duygu olduğunu size anlatamam. Lila’yı gördüğümüzde ağladık. Biz ismini de koymamıştık. Doktor ‘Hakan kordonu kes’ dedi. Gizem’e bakıp ‘adı ne olsun dedim’, ‘Lila’ olsun dedi. Yüzüne bakıp karar vermek istedik. Biz hastaneye bir gece önceden geldik. Gizem’in tansiyonu yükselmişti. Doğumun başladığını görünce gerekli hazırlıklar yapıldı. Çok güzel ve yorucu olmayan bir süreç yaşadık.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler