Kapat

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Magazin Haberleri
Kimdir Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Var Mısın Yok Musun’da yarışan Hakan Hatipoğlu,  kısa zamanda Türkiye’de sevilen bir isim haline geldi. Aynı yarışmada tanışıp evlendiği eşi Gizem Akın ile olan aşkı birçok kişiyi derinden etkilemekte. Hakan Hatipoğlu, Survivor 2018 All Star yarışmasında tekrar boy gösterecek. Şuanda aktif olarak yarışmaya hazırlanmaktadır.

Hakan Hatipoğlu Hakkında Bilinmeyenler

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğmuş, Burgazada’da ise yaşamını ilerletmiştir. Fakat Hakan Hatipoğlu aslen Çanakkale’lidir. Hakan Hatipoğlu’nun eğitim hayatı başarılı geçmiştir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış, ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans yapma fırsatı bulmuştur. İlk önce reklam ajanslarında işi öğrenen Hatipoğlu, daha sonra bir reklam ajansı kurdu.

Adalar Su Topu Takımı’nda profesyonel olarak su topu oynamış olan Hakan Hatipoğlu, aynı zamanda 2013’de düzenlenen Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Su Topu Milli Takımı kadrosunda yer almıştır. Her alanda başarılı olan Hakan Hatipoğlu’nun televizyon hayatı ise Acun Ilıcalı’yla tanıştıktan sonra başlamıştır.

2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katılan Hakan Hatipoğlu, 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Fakat katıldığı yarışmada sadece parayı değil aşkı kazanacak kadar şanlı olan Hatipoğlu, kendisini gibi Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Çok severek evlenen ikili evliğini sürdürmekte.

Survivor Kızlar Erkekler isimli yarışma programına katılan Hakan Hatipoğlu, bu yarışmadan sonra Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide Erdal Beşikçioğlu gibi profesyonel isimlerle çalışma fırsatı da bulmuştur. Kariyerine hız kesmeden devam eden, girişkenliği ile her zaman kazanan isim olan Hakan Hatipoğlu 2013 yılının Ekim ayında 31 Aralık 2013 gecesine kadar yayınlanan “Bir Milyon Kimin?” adlı bilgi yarışmasında, sunuculuk yaptı.

Daha sonra Survivor All Star yarışmasına tekrar katılma şansı bulan Hakan Hatipoğlu, yarışmanın ardından da Survivor Panorama adlı programı Nur Tuğba Algül ile birlikte sunmuştur. Şuanda ise Survivor 2018 All Star kadrosuna dahil edilmiş, yarışmaya hazırlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir