Magazin Haberleri » Ünlüler » Hadise’nin Muhteşem Kıyafetiyle Cesur Paylaşımı!
hadise

Hadise’nin Muhteşem Kıyafetiyle Cesur Paylaşımı!

Ünlü Türk pop şarkıcısı ve sosyal medyayı aktif kullanan yaklaşık 10 milyon takipçisi  olan Hadise, geçtiğimiz günlerde konserinden paylaşımlarda bulundu. Her zaman ki gibi oldukça güzel, şık ve cesur bir kostüm seçen Hadise’nin Muhteşem Kıyafetiyle Cesur Paylaşımına binlerce beğeni geldi.


Hadise Kimdir?

Sosyal Medyada Olay Oldu! Binlerce Beğeni Aldı

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başından gelen Hadise’nin son paylaşımı yine olay oldu. Konserden paylaşımlarda bulunan Hadise, ‘Sahnede olmak, şarkı söylemek, dans etmek ve sizin alkışlarınız bana güç veriyor.’ notunu paylaştı. Konserinde her zamanki gibi oldukça cesur bir kostüm seçen Hadise’nin paylaşımına binlerce beğeni geldi.

Hadise

Hadise’nin Muhteşem Kıyafetiyle Cesur Paylaşımı!

Hadise

Son zamanlarda sıklıkla sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen ve cesur kıyafetleriyle adından söz ettiren güzel şarkıcı Hadise, son konseri için de cesur bir kıyafet seçimi yaptı ve konser esnasında çekildiği fotoğraflarını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlülerden biri olan Hadise, seksi kıyafetli konser fotoğraflarını, ”Sahnede olmak, şarkı söylemek, dans etmek ve sizin alkışlarınız bana güç veriyor” notuyla paylaştı.


Hadise

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Dilan Çıtak Tatlıses'den Taciz İtirafı!..

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’den Gündem Sarsacak Taciz İtirafı!..

Geçtiğimiz hafta aralarında Ev verme polemiği oluşan  Dilan Çıtak Tatlıses ve sanatçı babası İbrahim Tatlıses …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir