Magazin Haberleri » Ünlüler » Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’e Gönderme Yaptığı İddiası Olay yarattı!
Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’e Gönderme Yaptığı İddiası Olay yarattı!

Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’e Gönderme Yaptığı İddiası Olay yarattı!

Kurduğu yardım derneği üzerinden Türkiye’nin dört bir yanında yardıma muhtaç insanların yardım olmaya çalışan şarkıcı Haluk Levent, geçtiğimiz akşam Twitter hesabından Cem Yılmaz‘a kırıldı. Son zamanlarda Yılmaz’ın son gösterisinde “Büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini aktaran takipçileri Haluk Levent’e mesaj atarak olayı inceledi. Ünlü komedyene mesaj atarak, “bunun ne anlama geldiğini” soran Haluk Levent beklentiler içerisinde kaldı. Cem Yılmaz hakkında olumsuz yorumlar gelince mesajını silen Levent, sorusuna hâlâ yanıt bekliyor.


Haluk Levent Kimdir?

Haluk Levent;”Hakkımı Ararım, Bekleyelim Görelim!”

Cem Yılmaz’ın gösterisine giden Ekşi Sözlük yazarları komedyenin Haluk Levent için “Büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini ileri sürdü. Sosyal medyadaki bu paylaşımların ardından ise Haluk Levent, Twitter hesabından bir mesaj paylaşarak Cem Yılmaz‘dan açıklama beklediğini duyurdu. Attığı twitte “Ben geri vites filan yapmadım. Ya ‘Yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim.” derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum. Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim”.

Cem Yılmaz Kimdir?

Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’e Gönderme Yaptığı İddiası Olay yarattı!

Haluk Levent, geçen akşam Twitter hesabından Cem Yılmaz‘a sitem etti. Son zamanlarda Yılmaz’ın son gösterisinde “Büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini aktaran takipçileri Haluk Levent’e mesaj atarak olayı inceledi. Ünlü komedyene mesaj atarak, “bunun ne anlama geldiğini” soran Haluk Levent beklentiler içerisinde kaldı. Cem Yılmaz hakkında olumsuz yorumlar gelince mesajını silen Levent, “Canlarım Cem Yılmaz’a soruyu sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü ona kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım. Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri.

Ünlü Şarkıcı Haluk Levent,”Sevgili Cem Yılmaz. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun” u? 1TL’lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın.” mesajı paylaştı ve cevap vermesini bekledi.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

İsmail Hacıoğlu ve Duygu Kumarki Nazar Değdi.

İsmail Hacıoğlu ve Duygu Kumarki Mutluluğuna Nazar Değdi….

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu, Vildan Atasever ile evliliğini sonlanması sonrasında Duygu Kumarki ile yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir