Ana SayfaÜnlülerHadise, klibine "Erotik" diyenlere ateş püskürdü!

İlgili Postlar

Hadise, klibine “Erotik” diyenlere ateş püskürdü!

Şarkıcı Hadise, ‘Sıfır Tolerans’ isimli şarkısına çektiği klip için “Erotik” diyenlere ateş püskürdü. Ünlü şarkıcı, “Kadınlar yapınca ateşli, erkekler yapınca bir şey yok.” diyerek sert çıktı. İşte detaylar…

Hadise, klibine “Erotik” diyenlere ateş püskürdü

Ünlü şarkıcı Hadise, Fransız manken Aurelien Muller’le çektiği ‘Sıfır Tolerans’ isimli şarkısının klibi için “Erotik” diyenlere sosyal medya hesabından verdi veriştirdi. Kadın erkek ayrımcılığına karşı durduğunun altını çizen Hadise, “Kadınlar yapınca, erotik oluyor.” dedi.

Hadise: ‘Erkektir yapar, kadındır susar’ zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum!

Instagram hesabından konu olan ‘Sıfır Tolerans” isimli klibinden Aurelien Muller’le birlikte çekildiği bir sahne yayınlayan Hadise, paylaşımına “Ben klibime verilen “erotik” damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince “erotik” oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç “erotik” kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? Hayır. ‘Erkektir yapar, kadındır susar’ zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı hala 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim.” notunu ekledi.

Hadise, ‘Sıfır Tolerans” klibine laf söyletmedi. “Erotik” diyenlere de ateş püskürdü.

İşte Hadise’nin kadın erkek ayrımcılığı yapıldığını vurguladığı o paylaşımı…

Hadise kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler