Ana SayfaDedikoduGülşen Sahne Kıyafetiyle Büyüledi

İlgili Postlar

Gülşen Sahne Kıyafetiyle Büyüledi

Cesur sahne kıyafetleriyle kendine hayran bırakan Gülşen sahne kıyafetiyle büyüledi. Geçtiğimiz günlerde konser veren ünlü şarkıcı iki saat boyunca sevenlerine adeta bir müzik şöleni yaşattı. İşte Gülşen’in sahne kıyafeti;

Gülşen Ateş Püskürdü

Transparan kostümüyle eleştiri yağmuruna tutulan güzel şarkıcı Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” diye yazmıştı.

Gülşen kimdir?

Gülşen: Kendi İstediğim Gibi Davranıyorum

Son dönemlerde giydiği kıyafetleriyle ve sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşulan Gülşen olumsuz eleştirileri yanıtsız bırakmadı. İnsanların birbirlerinin hayatına saygı duyması gerektiğini vurgulayan Gülşen şu açıklamayı yaptı;

Zeynep Er: Gülşen, Dünya Starlarına Özeniyor

“Ben sadece kendi istediğim gibi davranıyorum! Bu genel bir problem, birbirimizin hayatlarına ve özgürlüklerimize saygı göstermek kıyafetlerimizden daha önemli bir konu”

Uzun bir süredir albüm çıkarmadığı yönünde sorulan soruyu ise “Enerjimiz ve hevesimiz bazen kaybolabiliyor. Fakat bu çalışmalarımızın durduğu anlamına gelmiyor. Biz müzikle çok iç içe yaşayan insanlarız, en iyisini en doğru zamanda dinleyiciyle buluşturmak için çabalıyoruz” sözleriyle yanıtladı.

Yeni yıla girerken albüm çıkaracağı sinyallerini veren şarkıcı Gülşen, Ozan Çolakoğlu’nun Tarkan ile single çalışması olduğu duyumlarını doğrulayarak; “Ozan, bazı çalışmalarını Tarkan’la birlikte yürütüyor” dedi.

Gülşen Sahne Kıyafetiyle Büyüledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler