Ana SayfaÜnlülerGözaltına Alınan Yusuf Güney'den İlk Açıklama...

İlgili Postlar

Gözaltına Alınan Yusuf Güney’den İlk Açıklama…

Antalya’ nın ilçesi Manavgat’ ta halen devam eden orman yangınlarına engel olmak için yapılan çalışmalara katılmak için giden ünlü sanatçı Yusuf Güney, gözaltına alındı. Yakışıklı şarkıcı Sosyal medya sayfasından takipçilerine bir açıklama yaptı. Yusuf Güney neden gözaltına alındı? İşte Detaylar…

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

Gözaltına Alınan Yusuf Güney’den İlk Açıklama…

Manavgat’ taki felaket için destek olmak isteyen ünlü şarkıcı Yusuf Güney, dün akşam Çardak Mahallesine bağlı Balamut mevkiinde, devam eden yangını söndürmek için işlem yapan orman müdürlüğü memurları ile tartışmaya girdi. Devlet memurlarının üzerine geldiği ve silahıyla havaya ateş ettiği için gözaltına alındığı öğrenilen Yusuf Güney, Taşağıl Jandarma Karakolu’ na getirildi. Usta şarkıcı, olayın hemen ardından sosyal medya sayfasına giriş yaparak tüm gece boyunca başına gelenleri hayranlarına anlattı.

Yusuf Güney Kimdir?

“10 Kişi Sopalarla Bize Saldırdı!”

Çok kısa bir zamanda sosyal medyada gündem olduktan hemen sonra Instagram sayfasından bir açıklama yapan Yusuf Güney, şu ifadeleri kullandı; “Yaşanan üzücü ve hiç hak etmediğim bir durumu iç yüzüyle anlatan videoları paylaşacağım. Ormanları bile bile yanmaya terk eden kendini bilmezlere laf ettim diye 10 kişi sopalarla ben ve arkadaşıma saldırdılar. Sözde orman bölge müdürlüğünün ekibinden olan ahlaksız canilerin elinden kurtulmak için can güvenliğimiz için arkadaşıma öldüresiye saldırdıklarını görüp arabamın içine kendimi savunmak için yöneldiğimde ki hepsinin isimlerini paylaşacağım sizlerle kardeşlerim.”

“Silahımı Teslim Ederken Bile Darp Ediliyorduk”

“Sopalarla arabanın içinde darp edildim kendimi ve arkadaşımı korumak için zamanında terör mensuplarından aldığım yüzlerce tehditden dolayı evet bunu ilk kez duyuyorsunuz kendime taşıma ruhsatlı aldığım silahla havaya hiçbir tehlike durumu arz etmeden iki el ateş etmek zorunda kaldım. Öfkesi dinmeyen halen daha bizi darp eden canilere karşı daha ileriye gitmemek için kaderime razı olup silahımın jarjörünü çıkarıp arkadaşıma teslim ettim ve biz o esnada halen daha darp ediliyorduk.”

“Buyurun Haklıyı Haksızı Belirleyin”

“Jandarma ekiplerimiz imdadımıza yetişmeselerdi biz şuan komadaydık. Neden bu olay yaşandı paylaşacağım videolarda izleyeceksiniz kardeşlerim. Günlerdir uykusuz perişan halde bir yerlere koştururken her zaman ekiplerimizin değerini bilin onların hakkı ödenmez çalışmalarını engellemeyin diye videolar paylaştım. Ama gelin görün ki zaten izleyeceksiniz siz buyurun haklıyı haksızı belirleyin. Bu durumda ne kadar mağdur olsam da yine de küskün kırgın değilim. Herkes perişan, sinirli, gergin empati yapıp anlayışla karşılamak lazım ama durum yargıya intikal etti bekleyip göreceğiz. Ve merak işimin başındayım mücadeleme devam edeceğim. Saygılar sevgiler sağlık diliyorum sizlere.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler