Ana SayfaDedikoduGökhan Alkan: Aşk Her Zaman Kazanır

İlgili Postlar

Gökhan Alkan: Aşk Her Zaman Kazanır

Bir süredir Nesrin Cavadzede ile birlikte olan ve evlilik hazırlıklı yapan Gökhan Alan “Aşk her zaman kazanır” sözleriyle gündeme damgasını vurdu. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Nesrin Cavadzade’den Evlilik Açıklaması

Nesrin Cavadzade geçtiğimiz gün Bebek’teydi. Bir süredir ‘Yasak Elma’ dizisindeki rol arkadaşı Gökhan Alkan’la birlikte olan Cavadzade sürpriz bir açıklama yaptı. Cavadzade, gazetecilerin soruları üzerine, “Biz de gazetelerden okuyoruz detayları. Söz nişan gerçekleşti. Çok sevdiğim arkadaşlarımızda vardı. Benim içinde sürpriz oldu” dedi.

Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında cevap vermekten kaçınan Cavadzade şu açıklamayı yaptı; “İnsanların yangınla boğuşurken bu konuları konuşmak beni üzüyor. Benim yaşadığım tüm sevinçlerin üzerinde bir gölge var şu anda. Çok mutsuzum. Böyle bir süreçte düğün konuşmayalım”

Nesrin Cavadzade kimdir?

Gökhan Alkan Kimdir?

Nesrin Cavadzade’den Romantik Doğum Günü Kutlaması

‘Yasak Elma’ setinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade evlenmeye hazırlanırken yaptıkları mutlu jestler zaman zaman gündeme gelmeye devam ediyor.

Bu güzel oyuncu, 8 Aralık’ta 34. yaş gününü kutlayan sevgilisi Gökhan Alkan için bir parti düzenleyerek kutlamayı takipçilerine gösterdi.

Partide Alcan takım elbise ve papyon ile dikkat çekerken, Cavadzade’nin ışıltılı beyaz elbisesi çok beğenildi. Oyuncuların ve çiftlerin kıyafet seçimleri, “Tıpkı bir düğün öncesi prova gibi” hayranlar tarafından övgüyle karşılandı.

Nikah Masasına Oturmak İçin Hazırlanan Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade’den Üzen Haber

Gökhan Alkan: Aşk Her Zaman Kazanır

Gökhan Alkan, “Gerçek aşk, tüm çatışmaların üstesinden gelebilir mi? sorusuna “Eğer çatışmaların üzerinden gelemiyorsa gerçek değildir zaten. Aşk her zaman kazanır.” şeklinde yanıt verdi.

Ünlü oyuncu, kendisini inşa etme yolunda dönüm noktasının da aşk olduğunu dile getirdi. Alkan’ın verdiği yanıt sosyal medyada da gündem oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler