Ana SayfaÜnlülerGelsin Hayat Bildiği Gibi 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Derya'nın Nikah Töreni...

İlgili Postlar

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Derya’nın Nikah Töreni Olaylı Mı Bitecek?

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi 32. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Sadi, başsavcıyla birlikte hareket edip Servet’le ortak bir iş için bir araya geliyor. Songül, Servet’in Yörük takma isimli bir yeni ortağı olduğunu öğreniyor. Songül, ekibiyle birlikte onların buluştuğu yere baskın düzenliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Derya’nın nikah töreni olaylı mı bitecek? Detaylar haberimizde…

Derya’nın Nikah Töreni Olaylı Mı Bitecek?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm 1. fragmanında; Derya Kıvanç ile nikah masasına oturuyor. Songül ile Sadi onların nikahına katılıyor. Öte yandan Derya’nın ablası Mert’e, gerçekleri anlatmak istiyor. Nikahtan önce Kıvanç’a da Derya’nın sakladığı büyük sırrını söylüyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm 1. fragmanı…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 32. Bölümde Neler Oldu?

Sadi Servet’le hiç beklemediği bir yerde karşılaşıyor. Başında olduğu masada uzlaşmayı sağlamaya çalışırken Servet’e karşı kendini tutmaya çalışıyor. Songül’ün Sadi’yle yaptıkları planın Sadi tarafından sürprize dönüşmesi eğlenceli anlar geçirmelerini sağlasa da Sadi’nin Songül’ü korumak için aldığı bir görevi ondan saklamak zorunda kalması işleri karıştırıyor.

Mert, Aylin ile Araz arasındaki gizli ilişkiyi öğreniyor. Bu durumu Aylin’in yüzüne vuruyor. Araz ise, artık bu ilişkiyi saklamak istemiyor. Can, ailesinin düştüğü maddi zorluklara destek olmadığı için çok sevdiği motosikletini satıyor. Ancak, aldığı paraların sahte olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşıyor.

Sadi, Songül’le ilk kez sinemaya gidiyor. Sinemayı kapatan Sadi, Songül’e büyük bir sürpriz hazırlıyor. Bu arada Songül bir türlü Yaver’in sevgilisinin kim olduğunu öğrenemiyor. Derya, Kıvanç’ın kullandığı ilaçları öğreniyor. Öğrendikten sonra ona büyük bir tepki gösteriyor. Kıvanç, o ilaçları kullanırsa mesleğini yapamamaktan korktuğunu Derya’ya itiraf ediyor.

Servet yapacağı kaçakçılık için güvenilir bir isimle anlaşıyor. Yörük lakaplı bu kişi aynı zamanda organize ekibinin de muhbirler sayesinde haber aldığı ve bulmaya çalıştığı bir kişidir. Sevkiyat sırasında organizenin yaptığı baskında Servet’in yanında olan Yörük ekipler tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Songül, Servet’in yeni ortağı aradığı Yörük’ün Sadi olduğunu öğrenecek mi?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler