Ana SayfaDizilerGain'in Psikolojik Gerilim Türündeki Mini Dizisi 'Terapist' Yayında...

İlgili Postlar

Gain’in Psikolojik Gerilim Türündeki Mini Dizisi ‘Terapist’ Yayında…

Gain’in psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi ‘Terapist’ yayın hayatına başladı. Yönetmenliğini Zeynep Dadak’ın üstlendiği dizinin başrollerini Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor. Detayları Haberimizde…

Gain’in Psikolojik Gerilim Türündeki Mini Dizisi ‘Terapist’ Yayında…

Türkiye’nin yeni dijital içerik platformu olan Gain’in, psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi ‘Terapist’ izleyicisiyle buluştu. Kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman bir terapistin karısının öldürülmesiyle hayatının altüst olmasını merkeze alan dizide başrolleri Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor.

‘Terapist’ 7 Bölümlük Mini Dizi…

Geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan terapist Çetin ve her biri birbirinden farklı sendromlarıyla şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesini konu alan 7 bölümlük mini dizinin yönetmenliğini ise yurtiçi ve yurtdışı film festivallerinden aldığı ödüllerle kendinden söz ettiren başarılı yönetmen Zeynep Dadak üstleniyor.

Zeynep Çamcı Kimdir?    Murat Kılıç Kimdir?    İlayda Alişan Kimdir?

Dolunay Soysert kimdir?     Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

İşte Terapist Tanıtım Filmi;

https://www.youtube.com/watch?v=kt6Y0mAsyIc

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler