Ana SayfaDedikoduFeyza Aktan'dan Yeni Açıklamalar Geldi

İlgili Postlar

Feyza Aktan’dan Yeni Açıklamalar Geldi

Özcan Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Feyza Aktan, oğlunun bakıcısı Gülnaz’ı eşyalarını almakla suçlayıp darp ettiği öne sürülmüştü. Aktan sessizliğini bozdu. Feyza Aktan’dan yeni açıklamalar geldi.

Ses Kayıtları Ortaya Çıktı

Bakıcının açıklamalarının ardından ‘Söylemez Olmaz’ programında Aktan’ın yakın arkadaşı ile yaptığı telefon görüşmesine ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ortaya çıktı. Konuşma sırasında sinkaflı küfürler kullandığı duyulan Aktan sosyal medya hesabında açıklama yayınladı.

Özcan Deniz Kimdir?

Feyza Aktan’dan Açıklamalar

Aktan açıklamasında; “Oğlumla babasını beklerken onu kapıda oyalamak için eğlendirdiğim bir an… Görüntü uzun ve sonunda babasının gelip oğlunu aldığı bir kayıt… Yaşama alanımın dört bir yanına yerleştirdiği kameralardan bulabildiği “kötü anne” gibi trajedik bir durum yaratmasına ben alışığım. Yine görüş günü dışında göndermemin bedelini ağır ödediğim bir an” ifadelerini kullandı.Genç kadın, sözlerine; “Verdiğim röportaj uzun süredir uğradığım iftiralara belgeleriyle yanıt verdim ama kimse dönüp ‘Bu kıza neden iftira attınız diye sormadı. Bu süreç içinde ‘neden öfkeli davrandınız?’ diye bana hesap soruldu” diye devam etti.

“Uygulanan bu orantısız güç karşısında verdiğim tepkiler, herkes gibi insan olmanın doğasında yatan duyguların sonucu. Aksini beklemek, takım elbiseyle yatağa girmek gibi…”

Bakıcının iddialarına da cevap veren Aktan, “Oğlumun uyku düzeniyle ilgili kurduğum bir sistem var. Öğleden sonra geç yatarsa gece uykusu kaliteli olmuyor. Böyle durumlarda onu oyalamak için genelde dikkatinin dağılacağı faaliyetler buluyorum. (Arkadaşlarına göndermek, bahçede oyalamak vs. ) Ahh bunu da açıklıyorum ya…” dedi.

Feyza Aktan ‘dan Bomba Açıklamalar

Son karede de isyan eden Feyza Aktan, “Yorgunum, yetişemiyorum… Hızınıza, gücünüze, manipülasyonlara ve bu kirli dövüşe… Para, güç, medya bütün bu cephane karşısında kendimi kollamam mümkün değil. Oğlum, kimsenin magazin malzemesi değil! Bunu servis eden, yayınlayan herkese hukuki süreci başlatıyorum” notunu paylaştı.

Feyza Aktan’dan Yeni Açıklamalar Geldi

Feyza Aktan darp iddiaları sonrası sessizliğini bozdu. Aktan, “Çok ciddi bir şey olmadıkça konuşmayacağımı söylemiştim. Ancak bugün yine çarpıtılmış haberlerle klasik bir güne uyandım. Ben hayatımda kimseye şiddet uygulamadım, uygulamam da. Hakkımda şiddet uyguladığım iddia eden bayanın ne bir darp raporu ne şikayet ne de açılmış bir dava var” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler