Ana SayfaÜnlülerFerit Aktuğ'dan Rekor Açılış!

İlgili Postlar

Ferit Aktuğ’dan Rekor Açılış!

Sempatik ve içten tavırlarıyla dikkat çeken Ferit Aktuğ’dan Rekor Açılış. 2020 yılının ilk aylarında üç filmle birden sinema perdesinde olacak. Ferit Aktuğ, ilk olarak Gupse Özay’ın kaleme aldığı ‘Eltilerin Savaşı’ ile izleyici ile buluştu.

Ferit Aktuğ Kimdir?

Kendi Rekorunu Kırdı!

Bu yılın ilk aylarında üç film ile izleyici karşısına çıkacak olan başarılı oyuncu Ferit Aktuğ açılışı rekorla yaptı.
2020 yılının ilk aylarında üç filmle birden sinema perdesinde olacak olan Aktuğ, ilk olarak Gupse Özay’ın kaleme aldığı ‘Eltilerin Savaşı’ ile izleyici ile buluştu. 3 haftada 2.5 milyon izleyiciyi geçen filmde sergilediği performansla adından söz ettiren oyuncu aynı zamanda kendi rekorunu kırmış oldu. Yıla hızlı başlayan Aktuğ, önümüzdeki günlerde Gökhan Özoğuz’un ‘Kendi Yolumda’ ve baharda ‘Bize Müsaade’ filmiyle beyaz perdede yer alacak.

ferit-aktugdan-rekor-acilis

Ferit Aktuğ’dan Rekor Açılış!

Sempatik ve içten tavırlarıyla dikkat çeken Ferit Aktuğ’dan Rekor Açılış. 2020 yılının ilk aylarında üç filmle birden sinema perdesinde olacak. Ferit Aktuğ, ilk olarak Gupse Özay’ın kaleme aldığı ‘Eltilerin Savaşı’ ile izleyici ile buluştu.  Yıla hızlı başlayan Aktuğ, önümüzdeki günlerde Gökhan Özoğuz’un ‘Kendi Yolumda’ ve baharda ‘Bize Müsaade’ filmiyle beyaz perdede yer alacak.

Ferit Aktuğ'dan Rekor Açılış!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler