Magazin Haberleri » Kimdir » Ferda Kaynar Kimdir?
Ferda Kaynar Kimdir?
Ferda Kaynar Kimdir?

Ferda Kaynar Kimdir?

“Kuzey Yıldızı” dizisinin oyuncusu Ferda Kaynar kimdir? Ferda Kaynar kaç yaşında? Ferda Kaynar dizileri neler? v filmleri neler? Ferda Kaynar aslen nereli? Ferda Kaynar hangi burç? Ferda Kaynar hakkınd merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Ferda Kaynar Kaç Yaşında? Ferda Kaynar Aslen Nereli? Ferda Kaynar Hangi Burç?

Ferda Kaynar 1 Ocak 1975 senesinde  Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonlu olan Ferda Kaynar, Oğlak burcudur.

Ferda Kaynar Kimdir?

Ferda Kaynar üniversiteye kadar eğitimini Trabzon’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü”nü kazanan Ferda Kaynar, eğitimi için Samsun’a yerleşmiştir.

Oyunculukla üniversitede katıldığı tiyatro bölümü sayesinde tanışan Ferda Kaynar, zamanla kendini daha çok gelişerek oyunlarda yer almaya başlamıştır. 2006 senesinde sahnelediği “3. Sayfadan Kadın Hikayeleri” ile büyük bir çıkış yakalayan Ferda Kaynar, oyunu ve oyunculuğuyla çok sevilmiştir.

2010 senesinde X. Lions Tiyaro Ödüllerinde Mürsel Gülmez Ödülü’nü alan Ferda Kaynar, bu sene ilk kez “Kuzey Yıldızı” dizisiyle ekran karşısında izleyicisiyle buluşacaktır.


Ferda Kaynar Dizileri

  • 2019 – Kuzey Yıldızı
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Elfatun kimdir? Elfatun kaç yaşında? Elfatun albümleri neler? Elfatun aslen nereli? Elfatun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir