Magazin Haberleri » Kimdir » Ecem Çalhan Kimdir?
Ecem Çalhan Kimdir?
Ecem Çalhan Kimdir?

Ecem Çalhan Kimdir?

“Kuzey Yıldızı” dizisinin oyuncusu Ecem Çalhan kimdir? Ecem Çalhan kaç yaşında? Ecem Çalhan dizileri neler? Ecem Çalhan filmleri neler? Ecem Çalhan aslen nereli? Ecem Çalhan hangi burç? Ecem Çalhan hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için yazdık.


Ecem Çalhan Kaç Yaşında? Ecem Çalhan Aslen Nereli? Ecem Çalhan Hangi Burç?

Ecem Çalhan, 1 Ocak 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Ecem Çalhan, Oğlak burcudur.

Ecem Çalhan Kimdir?

Ecem Çalhan, liseye kadar eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Süleyman Demirel Üniversitesi Oyunculuk Bölümü”nü kazanan Ecem Çalhan okul senelerinde ve okuldan mevzun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Konservatuvardan mevzun olduktan sonra Cem Tatlıtuğ ile çalışmaya başlayan Ecem Çalhan, bu sene “Kuzey Yıldızı” dizisiyle ekran karşısında izleyicilerle buluşacaktır. Dizi projesinin yanı sıra, şuanda kendisine gelen sinema filmi projelerini de değerlendirme aşamasında olan Ecem Çalhan, ilerleyen dönemlerde yeni projelerle izleyenleriyle buluşmaya devam edecektir.


Ecem Çalhan Dizileri

  • 2019 – Kuzey Yıldızı
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Elfatun kimdir? Elfatun kaç yaşında? Elfatun albümleri neler? Elfatun aslen nereli? Elfatun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir