Magazin Haberleri » Ünlüler » Farah Zeynep Abdullah, Gönlünü Doğu Demirkol’a Mı Kaptırdı?
Farah Zeynep Abdullah, Gönlünü Doğu Demirkol'a Mı Kaptırdı?
Farah Zeynep Abdullah, Gönlünü Doğu Demirkol'a Mı Kaptırdı?

Farah Zeynep Abdullah, Gönlünü Doğu Demirkol’a Mı Kaptırdı?

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla noktalamıştı. Güzel oyuncunun meslektaşı Doğu Demirkol’la sürpriz bir aşka yelken açtı. Bu olay en çok da Magazin gündeminde konuşulanlar arasında.


Sürpriz aşk!

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla noktalamıştı. Güzel oyuncunun meslektaşı Doğu Demirkol’la sürpriz bir aşka yelken açtı. herkesin dilinde ve söylentilere göre Doğu Demirkol ile Farah Zeynep Abdullah arkadaşlıkları, Konuk olarak katıldıkları Türk filmi festivalinde aşka dönüştü. Bu olayı duyanlar çiftten öğrenmek için onlara ulaştılar fakat daha kimseden yanıt gelmedi. Kariyerinde Başarılı yol çizen Demirkol, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile mutluluklarını resmetti.


Farah Zeynep Abdullah, Gönlünü Doğu Demirkol’a Mı Kaptırdı?

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla noktalamıştı. Güzel oyuncunun meslektaşı Doğu Demirkol’la sürpriz bir aşka yelken açtı. Bu olay en çok da Magazin gündeminde konuşulanlar arasında. Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla noktalamıştı. Güzel oyuncunun meslektaşı Doğu Demirkol’la sürpriz bir aşka yelken açtı. herkesin dilinde ve söylentilere göre Doğu Demirkol ile Farah Zeynep Abdullah arkadaşlıkları, Konuk olarak katıldıkları Türk filmi festivalinde aşka dönüştü. Bu olayı duyanlar çiftten öğrenmek için onlara ulaştılar fakat daha kimseden yanıt gelmedi. Kariyerinde Başarılı yol çizen Demirkol, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile mutluluklarını resmetti.

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Şirin Soysal ve Sarp Suz Gloss’ta

Melatonin ve Yelkenler adlı şarkılar ile iki başarılı sanatçı Şirin Soysal ve Sarp Suz Gloss’ta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir