Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaÜnlülerFahriye Evcen Ve Burak Özçivit'in Bebeklerinin Adı Belli Oldu

Fahriye Evcen Ve Burak Özçivit’in Bebeklerinin Adı Belli Oldu

-

Uzun zamandır objektiflere yakalanmayan güzel oyuncu Fahriye Evcen, karnı burnunda hali ile ilk pozunu verdi. Evlatlarını kucaklarına almak için gün sayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bebeklerini adını da takipçileri için paylaştılar. Ünlü çiftin bebeklerinin adı bakım neymiş? Detaylar Haberimizde..

Fahriye Evcen’in Sağlık Durumu Nasıl?

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Bebeklerinin Adı Belli Oldu

Güzel ve yetenekli oyuncu Fahriye Evcen 2017 yılında ünlü oyuncu Burak Özçivit ile muhteşem bir törenle dünya evine girmişti. Şimdilerde ilk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan ünlü çift ilk hamilelik pozunuda vermiş oldu.

Fahriye Evcen Kimdir?

Uzun zamandır görüntülenemeyen ve şimdilerde 8 aylık hamile olan çiçeği burnunda oyuncu Fahriye Evcen, kendisini merak eden takipçileri için Instagram hesabının story bölümünden hamilelik pozunu paylaştı.

Ünlü Çiftin Bebeklerinin İsmi Sonunda Belli Oldu

Uzun süredir bebeklerinin adına karar veremeyen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, nihayet karar verdiler ve bebeklerinin adını kahraman ve yiğit anlamına gelen Karan olarak belirlediler.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Özge Özpirinçci Anne Oldu!.

Özge Özpirinçci Anne Oldu!…

0
Başarılı sanatçı Özge Özpirinçci ile oyuncu eşi Burak Yamantürk çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Acıbadem Maslak Hastanesi’ndeki Doğum,  30 Kasım 2021 Salı günü, saat 15.17’de, Kadın Hastalıkları...