Ana SayfaDedikoduEzgi Mola: Gündem Yapmayın Beni

İlgili Postlar

Ezgi Mola: Gündem Yapmayın Beni

‘Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan espriler karşısında önce şaşkınlığını gizleyemedi. Twitter’da gündem olduğunu anlayınca mesajları tek tek okuyan Ezgi Mola “Gündem yapmayın beni” diterek dikkat çeken akıma dahil oldu ve kendi hesabında da yer verdiği paylaşımları yanıtlamayı ihmal etmedi.

Ezgi Mola Sosyal Medyada Gündem Oldu

Son olarak dijital platformda yayınlanan, Cem Yılmaz’ın yeni dizisi ‘Erşan Kuneri’de rol alan Ezgi Mola, sosyal medyada bazı takipçilerinin adı ve soyadıyla ilgili isim türetmesine kayıtsız kalamadı. Birçok kullanıcı, oyuncunun ismini güldüren bir akıma dönüştürdü. Esprilere kendisi de katılan Mola da bu paylaşımları Twitter hesabından paylaştı.

Ezgi Mola Yanıt Verdi

“Ezgi Mola’nın güzel sanatlar okuyan kuzeni Eskiz Mola”, “Ezgi Mola’nın hisleri çok kuvvetli olan kuzeni Sezgi Mola”, “Ezgi Mola’nın kaderine razı olan kuzeni Yazgı Mola”, “Ezgi Mola’nın kutuplardaki kankası Eskimo La”, “Ezgi Mola’nın star wars fanatiği kuzeni Ezgi Yoda”, “Ezgi Mola iki saattir gündem olduğunu görünce Bezdi Mola”, “Ezgi Mola’nın yönetmen kuzeni Christopher Nola”, “Ezgi Mola’nın İtalyan kuzeni Ez Gimola” şeklindeki mesajlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Ezgi Mola: Gündem Yapmayın Beni

Art arta gelen yorumlar karşısında kahkahaya boğulan başarılı oyuncu, “Off gündem yapmayın beni ya, ödüm koptu ne oluyor diye. Baktım gündeme ne oldu diye, yazılanlar bunlar. Elimden geleni yapmaya çalıştım ben de” ifadelerini kullandı. Birçok takipçisinin esprisine cevap veren Ezgi Mola, “Güzel! Bitti tamam eve” mesajı ile akımı sonlandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler