Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerEzel Akay'ın Yeni Filmi "9 Kere Leyla"nın Çekim Hazırlıkları Başladı!

İlgili Postlar

Ezel Akay’ın Yeni Filmi “9 Kere Leyla”nın Çekim Hazırlıkları Başladı!

Ezel Akay’ın yeni filmi “9 Kere Leyla”nın çekim hazırlıkları başladı! Bugüne kadar çektiği filmlerle adından büyük bir övgüyle bahsettiren ve filmleriyle bir fenomen haline gelen usta yönetmen Ezel Akay yeni filmini seyircisiyle buluşturmak için hazırlanıyor;

Türk Sinemasına Yön Verenlerden

Yaratıcılığını çektiği tüm filmlerine aktarmayı başaran yönetmenlerden olan Ezel Akay, kuşkusuz Türk Sineması’na yön veren usta isimler arasında alıyor. “Neredesin Firuze” “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü” gibi komedi filmleriyle senelere meydan okuyan filmler çeken ünlü yönetmen aynı zamanda “Tabutta Rövaşata” gibi cesur filmleriyle de sinemanın akışını değiştirmişti.

Bu Kadro Çok Konuşulacak

Etkileyici senaryosuyla şimdiden dikkatleri üzerine çekerek merak uyandıran “9 Kere Leyla” filmi oyuncu kadrosuyla adından çok söz ettirecek gibi duruyor. Başarılı filmin kadrosunda Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım, İhsan Ceylan gibi usta oyuncular yer alıyor.

Demet Akbağ Kimdir?

Ezel Akay’ın Yeni Filmi “9 Kere Leyla”nın Çekim Hazırlıkları Başladı!

Ezel Akay‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu “9 Kere Leyla”, zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) genç sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna evliliğini bitirmeye çalışmasının eğlenceli hikayesi anlatılıyor. Adem boşanmayı reddeden aşırı domestik karısı Leyla’yı (Demet Akbağ) 9 kere öldürmeyi deniyor ama beceremiyor! Beklenmedik komik sürprizlerle dolu bu yolculukta Adem, istemeden de olsa “Kadınların yeni bir dünya kurmasına” neden oluyor.

Ezel Akay Kimdir?

Haluk Bilginer Kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler