Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaDizilerEvlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Azra Jale'ye Haddini...

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Azra Jale’ye Haddini Bildiriyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 10. yeni bölümüyle 23 kasım salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Azra, Jale’nin Miray’la yakınlaşıp ondan ailesi hakkında bilgi aldığını öğrenir. Jale’nin tehlikeli olduğunu anlayan Azra, onun hakkında şikayette bulunur. Miray’ı bu konuda uyarıp onun yanına yaklaşmamasını tembihler. Jale, Azra’nın oğlu Eren’i kaçırır. Miray, ona engel olamaz. Evlilik Hakkında Her Şey 10. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Azra, Jale’ye haddini bildiriyor.

Salı Dizileri 2021

Azra Jale’ye Haddini Bildiriyor!

Evlilik Hakkında Her Şey 10. bölüm 1. fragmanında; Azra, Jale’yi yakaladığı gibi onun saçlarından tutup ona, çocuklarına kimsenin dokunamayacağını söylüyor. Eren’i onun elinden kurtarıyor. Fenalaşan Azra’yı Yıldırım sakinleştirmeye çalışırken içere sürpriz biri giriyor. Gelen kadın Yıldırım’ın eski eşi mi?

İşte Evlilik Hakkında Her Şey 10. bölüm 1. fragmanı…

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Sergen, mahkemede karısının hamile olduğunu öğrendiğini ve ondan boşanmak istemediğini söyler. Mahkeme çıkışı Miray, olanlardan annesini suçlar. Sergen, daha sonra Jale’nin yanına gidip onun hamile olduğundan emin olmak için doktora götürür.

Jale’nin yalanı ortaya çıkar. Doktor Jale’nin hamile olmadığını söyler. Sergen, olanları Azra’ya anlatır. Onun kendisine ultrason fotoğrafı gösterdiğini ama onun hamile olmadığını anladığını söyler. Azra, Jale’nin Miray’la yakınlık kurduğunu onun anahtarını alıp eve girdiğini ve cebinden ultrason fotoğrafını aldığını anlar.

Miray’la konuşup ona durumu anlatır ve bir daha kesinlikle onunla konuşmamasını onun, çok tehlikeli biri olduğunu söyler. Sanem, Eylül’ün kız kardeşini konuşturup onun bir kazada kızını kaybettiğini öğrenir. Hemen o tarihe ait mobese görüntülerini bulur ve kazayı Nisan’ın değil Eylül’ün yaptığını ispatlar.

Sanem Ural ile Eylül’ün boşanma davasına Nisan’ı şahit olarak getirir ve görüntüleri hakime sunar. Hakim, Ural ile Eylül’ün boşanmasına kızlarının velayetini iste babasına verilmesine karar verir. O sırada mahkemeye birisi geliyor ve o çocuğun babasının Ural değil kendisi olduğunu açıklar.

Yıldırım, Bahar’ın kızını bulması için Çolpan’dan yardım ister. Erman, onların sık sık görüştüğünü görüp Çolpan’ın Yıldırım’la anlaştığını birlikte bir avukatlık ofisi açacaklarını zannedip peşlerine düşer. Yıldırım ile Çolpan, kayıp kızın izini tam bulacakken içeri Erman girer. Onları yakaladığını söyler.

Sergen, Jale’nin yakalandığı haberini alır. Emniyete gittiğinde yakalanan kişinin Jale olmadığını öğrenir. Azra, Miray’ı arayıp onları okuldan kendisinin almaya geleceğini söyler. Jale, Eren’i alıp onu annesine götüreceğini söyleyip arabasına bindirir. Miray, son anda onları görür ve Jale’den kardeşini bırakmasını ister.

Jale ise, Eren’le birlikte yoluna devam eder. Eren’e, bundan sonra onun annesinin kendisi olacağını söyler. Azra, çocuklarını almaya giderken yolda Jale’nin arabasıyla karşılaşır. Eren’in arabanın içinde olduğunu görür.

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Azra Oğlunu Jale’nin…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Dündar'dan Handan'a İlk Uyarı Geliyor

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk...

0
Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’ın karşısında zor durumda kalır. Küçük...