Ana SayfaDizilerEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Son Durum..Çakırbeyli’ler Covid-19’a Karşı Geliyor!!..

İlgili Postlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Son Durum..Çakırbeyli’ler Covid-19’a Karşı Geliyor!!..

Atv televizyonlarının fenomen dizilerinden bi tanesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dünya standartlarında almış olduğu önlemlerle Korona virüsüne (Covid-19)artık savaş açtı. Dizi çekimlerin yapıldığı mekanlarda bu güne kadar görülmemiş önlemler alan yapım ekibi hem sektöre hem de Türkiye’ye en önemli örneklerden biri oldu. Nasılmı? İşte Detayları Haberimizde..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Bomba Transfer..

Çakırbeyli’ler Covid-19’a Karşı Geliyor!!..

ATV’de ekranlarının Salı akşamında izleyicisini televizyona kitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde en son geçtiğimiz hafta bomba bir oyuncunun transferi yapılmış dizinin kadrosuna yılların  usta ismi Ali Sürmeli dahil olmuştu.

Set Ekibi Üçe Bölündü!!..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da, Onur Tan, Zübeyir Şaşmaz ve Baran Özçaylan’dan oluşan 3 yönetmen çalışıyor ve ekipler tam 40’ar kişiden oluşuyor. Set ekibi dizi çekimlerinin yapıldığı mekanlara girmeden önce özel ekipler tarafından dezenfekte çalışmaları yapılıyor ve insan hayatı en ön planda tutuluyor.

Oyuncularının ve set ekibinin sağlığının her şeyden üstün tutan yapım, sete gelen karavan, jenaratör ve yemek kamyonları başta olmak üzere günde en az 3 kez dezenfektesini yaptırıyor. Ulaştırma departmanında ki her araca da sık sık dezenfektesini yaptıran yapım, personelin sosyal mesafeye uymasını sağlayarak toplu taşıma yerine tek tek özel araçlarla evden aldırtıyor.

Her Ekibe Bir Ambulans!!..

Alınan bu tedbirlerle yetinmeyen ve insan hayatının önemini bir kez daha gözler önüne seren EDHO yapımı, sette hazırda ambulans ve sağlık ekipleri bekletiyor. Bekleyen ekipler, çalışanların ve oyuncuları kontrol ederek sağlık taramasını yapıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19’u hafife almayan ekip, kendileri için özel yaptırtılan tulumlar ve maskeleri kullanıyor. Ekip çekimlerin yapıldığı mekana kendisinden sonra gelecekler için dezenfektesini yenileterek seti terk ediyor.

Yetkililerin aldığı 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağını da özenle uygulayan yapım ekibi, 65 yaşın üstünde 2 oyuncusunun sahnelerine de ara verdi. Sabina Toziya ve Turgay Tanülkü’nün sahnelerine bir süre ara veren ekip, oyuncularının da her ihtiyacını karşılanması talimatını verdi.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz atv ekranlarında hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Ekibi Çalışırken Bazı Kareleri..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler