Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Kimdir Erdem Şanlı Kimdir?

Erdem Şanlı Kimdir?

-

“Son Yaz” dizisinin sevilen oyuncusu Erdem Şanlı kimdir? Erdem Şanlı kaç yaşında? Erdem Şanlı dizileri neler? Erdem Şanlı filmleri neler? Erdem Şanlı aslen nereli? Erdem Şanlı hangi burç? Erdem Şanlı hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Erdem Şanlı Kaç Yaşında? Erdem Şanlı Aslen Nereli? Erdem Şanlı Hangi Burç?

Erdem Şanlı 2 Eylül, 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan Erdem Şanlı, Başak burcudur.

Erdem Şanlı Kimdir?

Erdem Şanlı eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır.  2015 yılında “İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü”nü kazanınca İstanbul’a yerleşen Erdem Şanlı, önce tv projelerinde kamera arkasında reji ekibinde görev almıştır.  İlk kez “Avlu” dizisiyle ekran karşısına geçen Erdem Şanlı’nın oyuncu koçluğunu Rıza Kocaoğu yapmıştır. Dizi de Ertan Saban’ın gençliğini canlandıran Erdem Şanlı, daha sonra 2019 yılında “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Burak Sergen’in oğlu Dinçer karakterine hayat verdi. Ardından “Kovala” filminde Melis Sezen’in ağabeyi Meto karakterini canlandıran Erdem Şanlı şimdi Fox ekranlarının yeni dizisi “Son Yaz” projesinde Kaan karakterini canlandırmaktadır.

Erdem Şanlı Dizileri

  • 2020 – Son Yaz
  • 2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2018 – Avlu

Erdem Şanlı Filmleri

  • 2019 – KovalaCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...