Kapat

Erbil’den Hamile Kalan Şarkıcı Hüngür Hüngür Ağladı!

Magazin Haberleri
Dedikodu Erbil’den Hamile Kalan Şarkıcı Hüngür Hüngür Ağladı!

Mali’nin Hamile Bıraktıktan Sonra Terk Ettiği Sevgilisi, Canlı Yayında Ağladı

Son günlerde magazin dünyasına damga vuran Mehmet Ali Erbil’le ilişkisinin ardından hamile kalan fakat Erbil’in istememesi üzerine aldırdığını iddia eden Nevin’in yankıları devam ediyor. Kendisinden 34 yaş büyük Mehmet Ali Erbil’den hamile kalan ve ardından çocuğu aldırmak zorunda kalan şarkıcı Nevin, “Bir daha hamile kalamayabilirim” diyerek dava açmaya hazırlanıyor.

Erbil Açıklama Yapmıştı

Duymayan Kalmasın programına telefonla bağlanan 61 yaşındaki şovmen, kendisinden 34 yaş küçük olan Nevin’in hamileliğini sonlandırdığını belirterek “İki-üç kez görüştüğüm insandan nasıl çocuk sahibi olabilirim? İş başka raddeye geldi. 260 bin TL değerinde araba istedi benden. Hamileliği sonlandırdı” ifadelerine yer vermişti.

Bunun üzerine Nevin :”Biz üç aydır beraberiz. Rutin sağlık kontrolleri için iki gün hastanede kaldı. İki gün hastanede, başında uykusuz bekledim. Bu fedakârlığa rağmen bana bu iftirayı atıyor. Yok 260 bin lira istemişim, yok araba istemişim. Yani çok vicdansız ve insafsızca bir hareket. Artık ona karşı en ufak bir şey hissetmiyorum.Ben maddi manevi bu hafta dava açacağım ama insanlar şimdi buna da yorum yaparlar. Bunu ‘para almak için’ yapıyor derler. Düşünsünler ben bir daha hamile kalamayabilirim. Üstü kapalı tehditle bu durumlara geldik. Ben hakkımı arayacağım…”

Hüngür Hüngür Ağladı

Bütün bu olayların üzerine daha fazla dayanamayan Nevin herkesin bilmesini isteyerek, canlı yayına çıkıp yaşadığı acıyı anlattı. Çocuğunu aldırdıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi  Mehmet Ali Erbil’in sosyal medyadan oğlunun fotoğrafını paylaşmasına içerlenen Nevin, “Benim karnımdaki de senin oğlundu.” diyerek isyan etti ve canlı yayında hüngür hüngür ağladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir