Ana SayfaÜnlülerEmrah Demiralp'ten Umut Dolu Proje!..Geliri Sağlık Çalışanlarına!!..

İlgili Postlar

Emrah Demiralp’ten Umut Dolu Proje!..Geliri Sağlık Çalışanlarına!!..

Besteci ve yorumcu Emrah Demiralp, Covid19 pandemisi sebebiyle yaşanan içinde bulunduğumuz bu zor günlerde insanlarınn yüreğine su serpecek ve umut tohumu ekecek “Sabret Geçecek” isimli bir projeye ile karşımıza çıkıyor. Detayları Haberimizde…

Emrah Demiralp Kimdir?

Emrah Demiralp’ten Umut Dolu Proje!..Geliri Sağlık Çalışanlarına!!..“Sabret Geçecek” Diyor!.

Sözü ve müziği Besteci ve yorumcu Emrah Demiralp’ya ait olan şarkısını, 45 kişilik bir koro eşliğinde seslendirdi ve evden yapılan çekimlerle şarkıyı kliplendirdi.

Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Diyor!.
Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Diyor!.

Global çapta yaşanan korona virüs salgını sebebiyle evinden sesini duyuran ve özlemini Sabret Geçecek şarkısı ile dinleyicilerle paylaşan müzisyen Emrah Demiralp’e 45 kişilik koroda yakın arkadaşları ve Türkiye’nin değerli müzisyenleri eşlik ediyor.

Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Diyor!.
Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Diyor!.

Emrah Demiralp; “Yine Sevgiye Tutunduk, Müziğe Tutunduk”

Sabret Geçecek şarkısından elde edilen tüm gelirin sağlık çalışanlarına aktarılacağı proje için sanatçı Emrah Demiralp şunları ifade ediyor: “Evde kal uyarılarına uyduğumuz bu günlerde, uzaktaki sevdiklerimize özlemimizi hep beraber anlattık. Şarkımın tüm gelirini sağlık çalışanlarına bağışlayarak bu mücadelede bizim de payımız olsun istedik. Kimimiz annemizi babamızı, kimimiz kardeşimizi, kuzenimizi, çocuğumuzu, arkadaşımızı, kimimiz sevgilimizi, sevdiklerimizi özledik. Farklı gibi görünse de özlemek ortak duygu bu günlerde. Umutluyuz, umutlu olmamız lazım. Bir şarkı yazdım, 45 kişi söyledik, enstrüman çaldık, dans ettik, şarkıya katıldık. Kötü zamanlardan güzel bir şey çıkardık ve güzel bir anımız oldu. Yine sevgiye tutunduk, müziğe tutunduk, yüreklerimizle el verdik. ” dedi.

Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Klibi;

Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Diyor!.
Emrah Demiralp “Sabret Geçecek” Diyor!.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler