Çarşamba, Şubat 24, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Emina Jahovic ve Çocukları Koronavirüse Yakalandı!

Emina Jahovic ve Çocukları Koronavirüse Yakalandı!

-

Mutasyonlu virüs korkusunun devam ettiği bu günlerde magazin dünyasından da hastalık haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ve çocukları koronavirüse yakalandı! İşte merak edilen detaylar;

Emina Jahovic Instagram hesabından açıklama yaptı;

Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ve çocukları koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Jahovic şunları söyledi:

“Pandemi sürecinin başından beri gerçekten çok dikkatli ve özenli davranmamıza rağmen; maalesef çocuklarım Yavuz, Yaman ve benim Covid-19 test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik.

Emina Jahovic “Savaşmaktan Yoruldum”Tedavilerimize kıymetli doktorlarımızın kontrolünde, ev karantinasında devam ediyoruz.

Bizlere iyi dileklerini ileten, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.

Bu zor süreci dünyada en iyi yöneten ülkelerden biri olduğumuzu bizzat şahit oldum. Bir kez daha Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğum ve bu ülkede yaşadığım için onur duydum.

Test aşamasından itibaren, öncelikle evimize kadar ilaçlarımızı getirdiler ve tüm süreçte her gün telefonla arayarak durumumuzu yakından takip ettiler.”

Yalnız Olmadığımızı Hissetmek Bize Güç Verdi

Emina Jahovic açıklamasına şu sözlerle devam etti;

“Bu duygusal ve korku dolu süreci çocuklarımla tek başıma atlatmaya çalışırken; aklımdan dünyanın her yerinde benzer veya daha zor şartlarla mücadele eden, bu hastalık sebebiyle sevdiklerini kaybeden milyonlarca insan geçti. Böyle bir süreçte bu kadar kıymetli bir desteği hissetmek ve yalnız olmadığımızı bilmek bize güç verdi.

Bu vesileyle sonda zikredilen fakat başta gelen, en önemli ve kalpten teşekkürüm ise; Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Filyasyon Ekipleri, Aile Hekimlikleri ve Sağlık Çalışanlarımızadır.

Tüm bu süreçte ellerinden gelen hiçbir desteği bizlerden esirgemedikleri için kendim ve çocuklarım adına teşekkürü bir borç bilirim.

Saygı ve minnetlerimle”

Emina Jahovic Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selo Erol'u Bulup Silahını Doğrultuyor

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selo Erol’u Bulup...

0
Star Tv'nin yeni gözde dizisi Seni Çok Bekledim, 5. yeni bölümüyle 26 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selo, kendisini tutmaya çalışan Kadir’i...