Ana SayfaÜnlülerEmel Müftüoğlu MasterChef Murat'ı Savunmaya Devam Ediyor!

İlgili Postlar

Emel Müftüoğlu MasterChef Murat’ı Savunmaya Devam Ediyor!

MasterChef yarışmasından sonra sosyal medyadaki kimi paylaşımları ve papağanının boğazını sıkıp işkence etmesiyle gündeme gelen Murat Özdemir ile ilgili konuşan Emel Müftüoğlu, yeni bir açıklama daha yaptı.

Emel Müftüoğlu, bir radyo programına konuk oldu. Geçen günlerde Murat Özdemir’in işkence ederek öldürdüğü papağan için ‘Papağanın boğazını sıkmıyor aslında onlar zaten böyle ses çıkarır’ diyen şarkıcı yine ilginç açıklamalarda bulundu.

Emel Müftüoğlu Murat Özdemir Açıklamasının Ardından Yeni Bir Açıklama Yaptı!

Emel Müftüoğlu, Murat Özdemir’le ilgili sorulara şu sözlerle cevap verdi:

“Ben çok fazla, vırvır konuşuyorum. Özetle söylemek istediim. ‘Böyle bir olay oldu haberiniz var mı?’ diye sordular. Ben de çok detaylı bilmiyorum. Üstünkörü videoyu izledim ve yorumladım.

Ortada sağlıksız bir adam var. Ancak ‘Bu adam da ölsün, kamyon altında kalsın’ demek yanlış… Nefes alan her canlıya duyarlı olmalıyız.

O kişi şiddetle ilgili tedavi görmeli. Ben şiddete karşıyım. Bu yaşta kendimi savunmak istemiyorum.

Emel Müftüoğlu Kimdir?

“Gerekirse özür dilerim!”

Kimseden özür dilenecek bir şey yapmadım. Bana medeniyetle nerede yanlış yaptığımı söyleseler anlarım. Gerekirse özür dilerim.”

Emel Müftüoğlu müzik dünyası hakkında da şöyle konuştu:

“Kafamdaki menajeri Türkiye’de yok. Burada organizatörler var. Eğer benim kafamdaki menajerlerden olsaydı, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan gibi isimleri dünya tanırdı.”

90’lar aslında balon! Evet ismin duyuluyordu ancak para anlamında diyorum, çok kazanmıyorduk. O zamanla öyle paralar yoktu. Şimdi 2000’li bebeler bu işin kaymağını yiyor.”

Doksanlı yılların müzik sektörünü yorumlayan Emel Müftüoğlu, “ Bebeto yani Burak Kut…Bugünün Aleyna Tilkisi’ydi… Sevildi, iyi işler yaptı, çok kazandı aynı zamanda talihsizlikler de yaşadı. Ve hep devam etti.” dedi.

“Ağlamaya başladım…”

Şarkıcı İlk tanındığın dönemde neler hissettin.” sorusu üzerine; “Ben çillerimle tanındım. Ama çok ilginçtir. İnsanlar benim çilleri dert ettiler. Meşhur olduktan sonra mektuplar geldi, doktor tanıdığı olanları önerenler, ülke dert ediyor bunu kendine…ben de travma oldu.

Derken gittim yüzümdeki çilleri aldırdım. Lazer teknolojisiyle yedi kat derim soyuldu. Ben bu sıkıntıdan insanları kurtarayım dedim. Çiller gitti kendimi gördüm…Ağlamaya başladım. Güneşe çıkma, solaryuma girme dediler…hepsini yaptım öyle kendi halime döndüm.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler