Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerElkızı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ezo Ali'yle Songül'ü Birlikte Görmeye Dayanamıyor!

Elkızı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ezo Ali’yle Songül’ü Birlikte Görmeye Dayanamıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Elkızı, 11. yeni bölümüyle 16 ocak pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Harun, Ezo’ya ilk günden eziyet etmeye başlar. Onu zorla nikah masasına oturttuktan sonra, onu kendisiyle birlikte olmaya zorlar. Zeliha, Cavidan’ın kendisine yaptıklarını hatırlar. Ama Cavidan, onun akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eder. Zeliha’nın akli dengesi yerinde çıkar. Bunu duyan Cavidan tutuşmaya başlar. Elkızı 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ezo, Ali’yle Songül’ü birlikte görmeye dayanamıyor.

Pazar Dizileri 2021

Ezo Ali’yle Songül’ü Birlikte Görmeye Dayanamıyor!

Elkızı 11. bölüm 2. fragmanında; Ezo, Songül’ün yanına gidip ondan Ali’yi yalnız bırakmamasını istiyor. Songül Ezo’ya, Ali gibi düzgün bir adamı mahvetmesine izin vermeyeceğini söylüyor. Asuman Zeliha’ya, Ezo’nun babasını diri diri yaktığını, onun ya kendisinin yanında olacağını, ya da hapiste olacağını söylüyor. Zeliha, onunla konuştuktan sonra ne yapacağını bilemiyor. Songül, Ali’yi dudağından öpüyor. Ezo ise, onları görüp üzülüyor.

İşte Elkızı 11. bölüm 2. fragmanı…

 

ELKIZI 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Ezo, nikah masasında Ali’ye evlenmekten vazgeçtiğini söyler. Ali, neye uğradığını anlayamaz. Ezo Ali’ye, onu bir arkadaş gibi gördüğünü söylemek zorunda kalır. Onun Harun’u sevdiğini ve onunla evleneceğini duyan Ali, intihar etmek ister. Songül, bunu fark edip son anda Ali’nin intihar etmesine engel olur.

Harun, annesine en pahalısından mücevherler alır ve düğün hazırlığına başlamasını söyler. Cavidan, evlerine gelen Harun ile Nermin’i evden kovar. Ancak Ezo, babaannesine Harun’la evleneceğini, ondan buna engel olmamasını ister. Bekir, Seher’in Ezo’nun kız kardeşi olduğunu duyunca onu istemeye yakını olarak tanıttığı biriyle gider.

Seher ise, Bekir’in evlenme teklifini ret eder. Mert’e aşık olmaya başlar. Ezo, Harun’un istediği gelinliği alır. Cavidan, Zeliha’ya zorla ilaç içirmeye çalışırken Seher içeri girer. Onun Zeliha’ya kendi ilaçlarından içirdiğini anlar. Zeliha, Cavidan’ın verdiği ilaçları ağzının içinde saklayıp sonra çıkarıp atar.

Cavidan, Zeliha’nın ilaçları çıkardığını görür. Düğün günü gelir ve Ezo, Harun’la nikah masasına oturur. Harun’un zoruyla Ezo, ‘evet’ demek zorunda kalır. Bekir, Seher’i arayıp Cavidan’ın kendisine verdiği para ve altınların yarısını ona vereceğini söyler. Seher’de, Bekir’in yanına otel odasına gider.

Bekir, Seher’in içeceğinin içine ilaç koyar. Seher, içtiği şeyden sonra uyumaya başlar. Bekir, Sehir’i soyup yatağa yatırır ve onu tehdit etmek için birlikte uygunsuz fotoğraf çeker.

Elkızı Dizisinin Yayın Günü Değişti!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...