Ana SayfaÜnlülerEce Erken'in Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Sevgilisini İfşa Etti!..

İlgili Postlar

Ece Erken’in Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Sevgilisini İfşa Etti!..

Ünlü sunucu Ece Erken, Benan Mahmutyazıcıoğlu tarafından  ortaya çıkan görüntülerin sonrasında canlı yayında programından ayrıldığını açıkladı. Ünlü sunucunun evli sevgilisi Şafak Muhmutyazıcıoğlu’da Söylemezsem Olmaz başladığında canlı yayınına bağlanıp ilk defa açıklama yaptı. Muhmutyazıcıoğlu’dan çok konuşulucak açıklaması ve Detaylar Haberimizde..

Ece Erken Canlı Yayında Söylemezsem Olmaz’dan İstifa Etti!

Ece Erken’in Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Sevgilisini İfşa Etti!..

Ece Erken için tedbir kararı aldırdığını belirten Benan Mahmutyazıcıoğlu, nikahlı eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hala boşanmadığı ve boşanma aşamasında olduğunu söyleyerek sosyal medya hesabından  sunucu Ece Erken’in yaşadığı evlerinin kapısının önüne gelip bir hırsla rabalarının dikiz aynalarını kırdığı görüntüleri ifşa etmişti..

Ece Erken Kimdir?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklama yaptı ile ilgili görsel sonucu

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: “Videodaki Ece Erken’dir”

Beyaz Tv ekranlarındaki Söylemezsem Olmaz programına canlı yayına telefon ile bağlanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklamalarıyla olay yarattı.

İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Açıklamaları:

“Bu bir gönül ilişikisi, kimseye yakalandığım, ettiğim yok bir ilişki yaşıyoruz bunun bir bedeli varsa ödemeye razıyım suçluysam üstlenirim pişman değilim arkasındayım. Kimi ne ilgilendiriyor.”

“Ece Çocukluk Yaptı”

”Ben muhattabına (Benan Mahmutyazıcıoğlu) bunu söyledim saklamadım. Bir dava var devam ediyor. Görüntüler eski, yeni bir görüntü değil. Arabalar benim, çocukça yaşanan bir sinir olayı biz beraber izleyip güldük. Ben çok çok özür dilerim ben kimse zarar görsün istemiyorum. Ama neticede bu kimsenin hakim olamadığı gönül.”

“Muhattabıma Açıklama Yaptım” 

”Görüntüler çocukça bir sinir anı. Ben şikayetçi değilim canı sağ olsun. Bir suçlu varsa aranacak o suçlu benim. Muhattabıma açıklamamı yaptım, dava devam ediyor. Ben iki tane kız çocuk babasıyım Ece de anne, öyle bir insan değil, gerçek bu değil. Saygı duyulup susulmasını istiyorum, susmayan herkesin karşısındayım.”

”Eleştirebilirler ama hakaret, linç bunlar doğru değil duramıyorum artık. Artık buna dur demek istiyorum. Kim ne diyorsa desin bu iki insan arasında bir ilişki 3. bir kişi ile alakası yok. Ben karar verdim bir yola çıktım 3. kişi ile bir alakası yok. Hiç kimse istemeden yuvasını bozdurmaz öyle bir dünya yok. Artık lütfen herkes saygı duysun.”

“Her şeye Razıyım, Bedeli Neyse Ödeyeceğim”

”Hadi gebertelim Ece’yi, Şafak’ı o ölsün bu bitsin bırakın ya varsa bir suçumuz, mahkeme var çekeriz cezamızı. Varsa bir günah keçisi, illa aranıyorsa burada suçlu benim. Ben çocuklarımın üzülmesini kırılmasını istemiyorum. Bunun mesulu benim. Ben her şeye razıyım. Diyelim ki hata ettik bu mudur bedeli? Bedeli neyse ben ödeyeceğim.”

“Ece Beni Kandırmadı”

”Ben çıkıp bir yerde yakalanmadım. Benim bir tane muhattabım var ben ona söyledim kimseye hesap vermek zorunda değilim. Kimse beni kandırmış değil. Ece’ye prim için saldırıyorlar. Bu eski bir görüntü dün olup bugün çıktı değil. Alınmış güvenlik kamerasından gülüp geçtiğim bir şey bu.”

“Konuşan Kötü Niyetlidir”

‘Bu saatten sonra susmayan kötüdür gaddardır. Bundan sonra bununla ilgili konuşan kötü niyetlidir. Hata da ettiysem ben bedeline razıyım. Bırakın insanları herkes kendi hayatına baksın. Bu işin arkasındayım.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler