Ana SayfaÜnlülerEce Erken'den Demet Akalın Açıklaması Geldi!

İlgili Postlar

Ece Erken’den Demet Akalın Açıklaması Geldi!

Ünlü Sunucu Ece Erken, sunuculuk yaptığı programda arkadaşı Demet Akalın’ın boşanmasıyla ilgili konuştuğu için kendisine tavır aldığını ve düşman ilan ettiğini söyledi. Konunun detayları Haberimizde..

Söylemezsem Olmaz’da Nihat Doğan’ın Yerine Kim Geliyor? Ece Erken Açıkladı…

“Haberlerini Sundum Diye Beni Düşman İlan Etti!”

Ece Erken kimdir?

Ünlü sunucu Ece Erken, Söylemezsem Olmaz programı ile geçtiğimiz sezon dahil yeni sezonda da ekranda yerini almaya devam ediyor. Başarılı sunuculuğu ile dikkat çeken Ece Erken, gündeme damgasını vuracak açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün oğlu Eymen’le Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü sunucu Ece Erken, çok yakın arkadaşı Demet Akalın’ın sunuculuk yaptığı programda boşanma haberlerini yaptığı için kendisini düşman ilan ettiğini söyledi. Demet Akalın, kızı Hira’nın geçtiğimiz gün lüks villasına gelen haciz işlemlerinden çok korktuğu için Okan Kurt’la evliliğini tek celsede bitirmişti. Yakın arkadaşı Demet Akalın’ın boşanmasıyla ilgili konuşan Ece Erken, “Çok üzüldüm ayrılmasına. Bu konuyla alakalı görüşmedim kendisiyle. Bizim programda ilk bu haberler çıktı. Kendisi kızdı galiba bana, beni düşman ilan etti. Benim her zaman arkadaşımdır” dedi.

Serdar Ortaç’dan Demet Akalın’a Destek Mesajı!

“Formalite olduğunu sanmıyorum, Ağır bir travma, çocuğa yaşatmak istemez”

Demet Akalın’ın Esra Erol’da dahil bir çok ünlü ismi takipten çıkarmasıyla alakalı olarakda; “Bir tek beni çıkarmadı daha. Bir sebebi vardır elbet” diyen sunucu, boşanmanın formalite olduğu iddialarına ise; “Formalite olduğunu sanmıyorum. Ortada çocuk var. Ağır bir travma, çocuğa yaşatmak istemez” yorumunu yaptı.

Demet Akalın Kimdir ?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler