Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Ece Erken, Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu İle Aşk Yaşadığını İtiraf Etti..

Ece Erken, Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu İle Aşk Yaşadığını İtiraf Etti..

-

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programının ünlü sunucularından Ece Erken’in Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi, evli ve iki çocuk babası olduğu iddia edilen Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Güzel sunucu aşkını itiraf etti ve “Herkes Biliyor” dedi. Detaylar Haberimizde..

Ece Erken, Yeni Bungee GYM Akımına Merak Saldı..Ece Erken, Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu İle Aşk Yaşadığını İtiraf Etti..

Beyaz Tv televizyonlarının sevilerek izlenen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da Bircan Bali ile sunuculuk yapan Ece Erken’in Bekiştaş Kulübü’nin hukuki işlerinde yönetim kurulu üyeliği görevinde olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla beraber olduğu ortaya çıktı.

Ünlü sunucu Ece Erken, bu hafta başı Magazin Haberleri’nde bomba etkisi yaratan haberle alakalı ilk defa konuştu.

Ece Erken Kimdir?

ece erken ile ilgili görsel sonucu

Ece Erken: “Ne Gizli Ne De Yasak Bir Şey Yaşıyorum.”

İddialara göre evli ve iki çocuk babası olan işadamı Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi, kocasının sunucu Ece Erken ile ilişkisini öğrendiğinde boşanma davası açtı.

Ece Erken hakkında çıkan yasak aşk haberleri ile ilgili görevli olduğu öylemezsem Olmaz programında açıklama yaparak kendini savundu. Ünlü sunucu yaşadığı aşk hakkında şöyle dedi;

“Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz”

 

İşte Ece Erken Ve Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu;

 

 

ece erken şafak mahmutyazıcıoğlu ile ilgili görsel sonucu

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...