Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Ece Barak 'tan Yeni Single "Anılar"

Ece Barak ‘tan Yeni Single “Anılar”

-

2018 yılında Emir Ersoy ile ortak çalışması olan “Yeni Bir Şans” ile ismini duyuran Ece Barak ‘ın yeni single çalışması “Anılar” tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başlandı.

Ece Barak Kimdir?Ece Barak “İsyan Ettiğim Bir Şarkı”

Genç şarkıcı Ece Barak’ın yeni single çalışması “Anılar” tüm dijital platformlarda Avrupa Müzik markasıyla yayınlanmaya başlandı. Şarkının sözü ve müziği Ece Barak’a, düzenlemesi ise Yiğit Avcı’ya ait. Mix ve mastering çalışması ise Emre Kaya tarafından yapılırken bas gitarda ise Orhan Akın bulunuyor.

Emre Kaya Kimdir?Genç şarkıcı Ece Barak şarkısı hakkında şu ifadeleri kullandı: “Anılar’ı yayınlanan ilk şarkım Uzak’ı yazdıktan hemen sonra yazmıştım. O zamanlar ikisini aynı anda hatta belki iki şarkılık bir EP gibi çıkartma gibi bir düşüncem vardı. Anılar bu nedenle aslında Uzak’a bir gönderme olacak şekilde ‘Uzak dursun dedikçe daha çok çekildim içine’ diyerek başlıyor.

Uzak, inanılmaz kendimden emin ve nefret dolu duygularla beni üzen insana “Uzak dursun!” diye isyan ettiğim bir şarkıydı. Anılar ise Uzak’ı yazdıktan hemen sonra belki de sadece birkaç gün içinde tekrardan büründüğüm kırılgan ruh haliyle ortaya çıktı. O dönem bu ironi beni çok etkiledi. Daha dün böyle kendinden emin; böylesine kızgınken insan, aklına gelen bir saniyelik bir “an” ile nasıl da dağılabiliyordu. Bütün anılarla, o anıların hissettirdikleriyle ve çekilmesi gereken acılarla barışmak gerek diye düşünüyorum, iyileşmek ancak böyle mümkün. “Anılar” da işte benim yüzleştiğim ve iyileştiğim şarkım. Bu yüzden yazdığım ilk günden beri çok seviyorum. Yazdıktan sonra Uzak’tan ne kadar farklı hissettirdiğini fark ettim ve işte bu nedenle yayın tarihlerinin arası böyle açık aslında. İyileşmeyi kızgın olmaktan kesinlikle daha çok sevdim.”

Emre Kaya, ‘Müslüm’ Filmi Yapımcılarına Acil Çağrı Yaptı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...