Magazin Haberleri » Dedikodu » Ebru Şallı: Ben Aşkta Kazandım!
Ebru Şallı: Ben Aşkta Kazandım!

Ebru Şallı: Ben Aşkta Kazandım!

Ebru Şallı geçtiğimiz günlerde eşi Uğur Akkuş ile Bebek’te görüntülendi. Baş başa kahvaltı yapan çift el ele yürürken objektiflere takıldı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.


“Hava Güzel Diye Sahil Kenarını Tercih Ettik”

Güne yürüyüşle başladıklarını belirten Şallı, “Genelde ormanda yürüyüş yapmayı tercih ediyoruz haftanın iki üç günü. Bugün hava güzel diye sahil kenarını tercih ettik” şeklinde konuştu.6 km yol yürüdüklerini söyleyen Şallı, “Bu kadar yürümenin arkasından kuruvasanı hak ettik” dedi. Eşinin iyi bir sporcu olduğunu söyleyen Şallı, “Pilates ve boks yapıyor, koşuyor. Her zaman spor yapıyor. Pilatesi söylemiştim, 2 senedir yapıyor” açıklamasını yaptı.

Görüşmeler Yapmış Olabilir!

Eşinin medya patronu olmak için görüşmeler yaptığını söyleyen Şallı, “Sonuçta yatırımcı, görüşmeler yapmış olabilir. Anlaşır, anlaşamaz bilemeyiz. Birçok görüşmeleri oluyor ama bir çoğunu duymuyorsunuz zaten” dedi.  Eyüpsultan’da adak adadığı iddialarını doğrulayan Şallı, “Ben her zaman gidiyorum dua etmeye Eyüpsultan’a. Uğur’la da gideriz sık sık. Geçen gün gitmiştik. Dua etmeyi ben çok seviyorum, inancım çok yüksek bu konuda. Biliyorum ki her dua ettiğimde çok güzel şeyler oluyor. Uğur’un da adağı varmış, kurban kestirdik” ifadelerini kullandı.

Ebru Şallı sosyal medyanın diline düştü


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Boz’un Acı Günü

Murat Boz’un 20 yıldır MS hastalığı ile mücadele eden kuzeni Berrin Boz, geçtiğimiz çarşamba günü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir