Ana SayfaDedikoduEbru Polat'tan İlginç İtiraf!

İlgili Postlar

Ebru Polat’tan İlginç İtiraf!

Ebru Polat: Bir Daha Dünyaya Gelsem Çin Su Ejderi Olurdum

Şarkıcı Ebru Polat, Vialand içindeki Jungle İstanbul gezisi sırasında “Bir daha dünyaya gelsem Çin su ejderi olurdum” diyerek ‘Hava Çok Sıcak’ şarkısı ile çıkış yapan fakat şarkısından sonra sözleriyle de gündeme gelmeye devam ediyor. Bu ilginç hayali de duyanları hem güldürdü hem düşündürdü.

“Çin Su Ejderi Olurdum”

“Hiç Öpmiyim Canım Yılan Sevmiyorum” şarkısı ve klibi ile son günlerde gündemden düşmeyen Ebru Polat, VIALAND içindeki Jungle İstanbul’u gezdi. Jungle İstanbul içindeki tüm hayvanları tek tek gezerek özelliklerini soran Ebru Polat park içindeki Çin Su Ejderi hakkında bilgi aldı ve çok ilgisini çekmiş sevmiş olacak ki “Bir daha dünyaya gelsem Çinsu ejderi olurdum” dedi. Üçüncü göz kapakları sayesinde yırtıcılardan korunan Çin su ejderleri ağırlıklı olarak Hindistan, Çin gibi ülkelerde su kenarlarında görülmektedir.

“Küçükken Babam Hiçbir Böceğe Zarar Vermemizi İstemezdi”

Parkın içindeki farklı türdeki eklem bacaklıları inceledikten sonra dünyanın en uzun ikinci akrebi olan imparator akrebinin önünde duran Ebru Polat, “Çocukken babam asla hiçbir böceğe zarar vermemize izin vermezdi” diyerek ailesiyle beraber hayvanları nasıl sevdiğini,bu sevgisinin aileyle de alakalı olacağını bir kez daha vurgulamış oldu.

 

 

Ebru Polat'tan İlginç İtiraf!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler