teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerEbru Polat ' Al Sana Haber ' Stüdyosunu Neden Terk Etti?...

İlgili Postlar

Ebru Polat ‘ Al Sana Haber ‘ Stüdyosunu Neden Terk Etti?…

Bugün ‘ Al Sana Haber ‘ de, olaylar üstüne olaylar ile gündem oldu. Programın ünlü yorumcularından Bahar Candan ile Ebru Polat arasında ateş alan gerginliğin damga vurduğu ‘ Al Sana Haber ‘ de yer yerinden oynadı. Sonunda olan oldu, sinirler bam teli gibi gerilince güzel yorumcu ve şarkıcı Ebru Polat yayını terk etti. Detaylar Haberimizde…

Ebru Polat’tan Şok Eden Sözler

Ebru Polat ‘ Al Sana Haber ‘ Stüdyosunu Neden Terk Etti?…

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, Bahar Candan’a kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle  tazminat davası açmıştı. Taraflar uzlaşamayınca, canlı yayında sinirler bir anda gerildi ve yer yerinden oynadı.
Bahar Candan :“Ebru Polat bana dava açmış. Ebru’ya bir teklifim var” diyince Ebru Polat, “Ben canlı yayında konuşmam şu anda suç işliyorsun” dedi. Buna karşılık Bahar ise, “Ben hayvanlara yardım etmek istiyorum sen buna suç diyorsun “ karşılığını verdi. Ebru Polat daha önce söylediği şeyleri yineleyerek, “Yargıya intikal etmiş konular hakkında konuşursan, suçunun üstüne suç eklenir. İyiliğin için seni uyarıyorum” dedi…

Seyhan Soylu: “Hatalarını Düzeltmekten Sıkıldım”

Tansiyonun iyice yükseldiği programda programın moderatörlüğü Seyhan Soylu lafa girerek, “Bu programa zarar veriyorsun. İnsanlardan senin adına özür dilemekten, senin hatalarını düzeltmekten sıkıldım” dedi.

Bahar Candan: “ Ebru Polat İle Aynı Masada Oturmak İstemiyorum”

Bahar Candan ise “Buraya insanları sevdiğim için geliyorum. Ama başıma bir sürü iş geldi. Ben Ebru Polat’a ne yaptım ki gidip bana dava açıyor? Gidip kendisine çok pahalı araba alıyor. Benim 10 bin lirama mı ihtiyacı var ? Ebru da hayvanları çok sevdiği için o parayı  hayvan barınağına bağışlamak istiyorum” dedi…
Ebru Polat “ Avukatıma, program kayıtlarını alması için talimat vereceğim” diyince Bahar Candan “ Ebru Polat ile aynı masada oturmak istemiyorum” dedi ve ‘ Al Sana Haber ‘ Stüdyosunda soğuk rüzgarlar esti.
Seyhan Soylu da geriklerek “ Ben kalkıyorum. Benim elektiriğimi aldığınız sürece bu program da olamayacağım” deyince Bahar Candan ağlama krizine girerek “ Ben rol yapmıyorum. İçimde ne varsa söylüyorum. Burda bir aileysek, ya beni tamamen içinize alın ya da göderin. Hep beraber açılışa gidiyoruz ama sonra bana dava açılıyor. Bu nasıl iş anlamadım ?” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Bu sözler üzerine iyice sinirlenen Ebru Polat yayını terk etti.

Sözlerini yine tekrarlayan Bahar Candan ” Ona dava aç, şuna dava aç.. Para koparmak derdinde insanlar” deyince Nihat DoğanBu olaylara rant olarak bakan insanlar var ama bu işlerle avukatlar ilgileniyor. Biz kendimizden vazgeçebiliriz ama avukatların kendi haklarından feragat etmesi söz konusu değil” sözleriyle karşılık verdi.

Nihat Doğan kimdir?

Bahar Candan’ ın annesi Umut Candan ise “ Paranın ne önemi var. Kapıdan çıkar, bacadan girer. Önemli olan sağlıklı ve huzurlu olmak “dedi. Annesinin bu sözlerine sinirlenen Bahar Candan “Ne alakası var? Dışarda aç insan çok var. Onlara yardım edeyim dedim ama avukat illa bize vereceksin diyor” dedi.

Seyhan Soylu “ Sen kadına hakaret ettin. Kadın da avukatlarına talimat verdi. Ebru bana ‘Benim hayranlarım var. Eğer bana hakaret ederse izleyenlerim beni eleştirir’ dedi. 10 bin lirayı da kendisi için değil avukatı için istiyor. Ebrunun 10 bin liraya ihtiyacı yok” diyerek stüdyoda ki gerginliği azalttı.

“Hep Ben Günah Keçisi”

Tekrar ağlama krizine giren Bahar Candan ” Bu masada ne olursa olsun hep ben günah keçisi oluyorum. Bu masada herkes kavga etti ama sadece bana dava açıldı. Benim üzerime çok geliyorsunuz. İnsanlar hayatlarının bütün stresini benden çıkarıyor. Muhtemelen davayı da kaybedeceğim ve o parayı ödeyeceğim ama haram olsun diyorum” dedi…

Haberin Video Kaydını İzlemek İsterseniz;
https://youtu.be/NXrxbmGPQC

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler