Ana SayfaÜnlülerDolandırıcılık Haberlerinin Ardından Şeyma Subaşı 'dan Flaş Hamle

İlgili Postlar

Dolandırıcılık Haberlerinin Ardından Şeyma Subaşı ‘dan Flaş Hamle

Şeyma Subaşı ‘dan, evlilik sürecinde olduğu Mohammed Alsaloussi hakkında çıkan haberlerden sonra flaş hamle geldi. Detaylar haberimizin devamında…

Yorumları Kapattı

Şeyma Subaşı’nın evlilik sürecinde olduğu Mohammed Alsaloussi hakkında Mısırlı gazeteci Amer Fouad, ismini hiç duymadığını ve bu ülkede adından söz edilen bir iş adamı da olmadığını söyleyerek, Alsaloussi hakkında, “milyarder falan olamaz” yorumunda bulunmuştu.

Subaşı çıkan bu haberlerin ardından instagram gönderilerini yalnızca kendi takip ettiği kişilerin yorumlarına açtı. Subaşı’nın bu hamlesi dikkat çekti.

7 Tane Soyadı Var

Subaşı, “Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor. Pasaport olayı da şöyle; Mohammed’in 7 tane soyadı var. Amerika’da yaşadığı için ‘Mohammed Alsaloussi’yi kullanıyor” dedi.

Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na evlilik teklif ederken taktığı yüzüğün 800 bin TL olduğu yazılmış, bunun üzerine Subaşı yüzüğün markasını açıklamış ve gerçek fiyatın 998 bin dolar olduğu ortaya çıkmıştı. Subaşı, maddi konularla ilgili haberlere sinirlendiğini söyledi.

Fenomen isim, “Vallahi çok sinirleniyorum. ‘800 bin TL’ye aldı yüzüğü’ yazmışlardı. ‘Aşkım böyle yazmışlar’ dedim, ‘Bari dolar yazsalardı’ deyip güldü. Ben de ‘Yazabilir miyim?’ diye sordum, ‘İstediğini yaz’ dedi” ifadelerini kullandı.

Bugün Para Olur Yarın Olmaz

Şeyma Subaşı, “Zengin olmasaydı Mohammed Alsaloussi ile görüşmezdi” yorumlarına da isyan etti. Bir çocuk annesi, “Bu adam beni iki ay boyunca kovaladı. Bir kadına nasıl aşık olunur, bunda onu buldum. Gördünüz mü nasıl evlenme teklif ettiğini? Oradan anlayın” dedi.

Şeyma Subaşı Yüzük Hakkında Konuştu

Subaşı, sözlerine; Ben Acun’la (Ilıcalı) birlikteyken de para hakkında bir şey bilmezdim, şimdi de bilmiyorum. Bugün para olur, yarın olmaz, umurumda değil. Ben parayı kovalamıyorum zaten, para bana geliyor. Parasız kalırsam mutsuz olurum diye bir şey de yok. Ben mutluluğumu eve, arabaya göre yaşamıyorum. O yüzden Allah bana daha fazlasını veriyor” diye devam etti.

Tutuklanma Yok

Alsaloussi’nin Kaliforniya’dayken tutuklandığı iddiasına da yanıt veren Şeyma, “Coachella’dayken (festival) evinde parti vermiş. Komşular müzik sesinden şikayet edince polis bunu götürmüş. Tutuklanma yok” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler