Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Kubilay Aka 'nın Gözünden Bensu Soral

Kubilay Aka ‘nın Gözünden Bensu Soral

-

Geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen Cam Tavanlar dizinin başrol oyuncusu Kubilay Aka dizinin setinde fotoğraf makinasını ele geçirerek setin keyifli anlarını ölümsüzleştirdi. Detaylar haberimizin devamında…Sette Keyifli Anlar Yaşandı

Show TV’de ekranlara gelen Ojo Pictures imzalı yapımı ‘Cam Tavanlar’ seti, geçtiğimiz günlerde keyifli dakikalara ev sahipliği yaptı. Çekimler için Kocaeli’ne giden ekip, dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka’nın fotoğraf makinesini alıp başta Bensu Soral olmak üzere herkesi fotoğraflamaya başlaması, sette eğlenceli anlar yaşattı.Cam Tavanlar İlk Bölüm Özeti

Annesinin ölümünden sonra tek başına kalan Leyla, dereceyle bitirdiği okuldan mezun oluyor. Aklında olan restoran zincirinin fikrini verip, o şirketin ceosu oluyor. Ancak şirket, Leyla’nın yerine Cem’i alıyor. Cam Tavanlar 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Leyla, kendi iş yerini açıyor.

Leyla, çok hasta olan annesini kaybediyor. Babası da gittikten sonra tek başına kalıyor. Onu öğretmeni büyütüyor. Okulda başarılı olan Leyla, üniversite sınavında Türkiye geleninde derece yapıyor. Tek başına İstanbul’a gidiyor.

Orada, hem çalışıp hem de okuyor. Okulunu 3 yılda dereceyle bitiriyor. Maaşlı bir işte çalışmak istemeyen Leyla’nın aklına Türkiye’de, zincirleri olan hatta yurt dışında da şubeleri olan bir restoran fikri geliyor.

Büyük bir şirkete gidip bu fikrini onlara sunuyor. Şirket yetkilileri Leyla’nın fikrini onaylıyor. Şirket, iyice büyüyor. Leyla, hayalindeki markayı yaratıyor ve şirkette ceo olarak çalışıyor. Şirket yönetimi tarafından Leyla, kadın olduğu için onun yerine erkek bir ceo alma kararı alıyor.

Leyla, Cem ile beraber çalışacağını düşünüp şirket yetkililerine bir tepki göstermiyor. Son büyük işini de yaptıktan sonra, ertesi gün sabah toplantıya çağrılıyor. Cem, durumu daha önceden öğrenip ondan önce şirket yetkilileriyle konuşmak istiyor. Ancak o geldiğinde toplantı çoktan başlamış oluyor.

Leyla, yurt dışına şube açılan markanın kendisine ortaklık teklif edeceğini beklerken, yerine Cem’in alındığını, kendisinin ise saha müdürü olarak görevlendirilmek istendiğini öğreniyor. Hemen masadan kalkıp gidiyor. Kendisini büyüten kadın ona mücadele etmesi gerektiğini söylüyor.

Cem Leyla’nın, işten çıkarıldığını öğrenip işini bırakmak istediğini söyleyip tepkisini onlara dile getiriyor. Daha önceden tanışan Leyla ile Cem, uzun bir aradan sonra bu iş sayesinde bir araya gelmiştir.

Cem, Leyla’nın ışığının yandığını görüp kapısını çalıyor. Onunla konuşmak istediğini söylüyor. Leyla ise Cem’le, konuşmak istemiyor. Ona savaş açtığını söylüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!