Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehdi Hapishanede Yaralanıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehdi Hapishanede Yaralanıyor!

-

Tv 8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 27. yeni bölümüyle 13 ocak çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Zeynep, sabah kalkıp işine gider. Ancak, oraya Bayram’ın gelip rezillik çıkartmasıyla yerin dibine girer. Mehdi, Zeynep’e bir veda mektubu yazıp ona hediye gönderir. O hediyenin kendisine iade edilmesiyle Zeynep’ten vazgeçmeye karar verir ve ablasını arayıp Benal’le evleneceğini söyler. Mehdi ile Benal, hapishanede evlenir. Barış ile Zeynep iyice yakınlaşır. Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mehdi, hapishanede yaralanıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Mehdi Hapishanede Yaralanıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm 1. fragmanında; Cemile ile Benal, gelip Zeynep’e şikayetini geri almasını istiyor. Zeynep, Mehdi’nin serbest kalmasıyla korku içinde yaşamak istemiyor ve onlara asla şikayetini geri almayacağını söylüyor. Mehdi, hapishanenin tuvaletinde yaralanıyor. Hapishaneden kaçmak için Mehdi, kendisi mi bıçaklatıyor?

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm 1. fragmanı….

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Zeynep, sabah kalkıp işine gider. Barış’ı beklerken Benal ile karşılaşır. Ondan Mehdi’yle evleneceklerini öğrenir. Zeynep, Benal’e kendisine bunu yapmamasını söyler. Cemile, Mehdi’yi hapiste görmeye gider ve onu Benal’le evlenmesi konusunda ısrar eder. Hatta, Benal’i yakını olmadığı için görüşe almadıkları yalanını söyler.

Mehdi, Cemile’ye Zeynep’e vermek üzere bir doğum günü hediyesi verir. Ona bunun veda olduğunu söyler. Bayram, sarhoş bir vaziyette Zeynep’in iş yerine gidip rezalet çıkarıp kızını utandırır. Barış, ona biraz para verip gönderir. Bayram, ondan da bir iş çıkmayacağını anlayıp Nuh’u arar. Zeynep, hediyeyi alır almaz hemen Mehdi’nin avukatına gider. Ondan ona dair hayatında hiçbir şey istemediğini söyler.

Mehdi, avukattan duyduğu şeylerden sonra hemen ablasını arayıp Benal’le evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Cemile, Benal’e Mehdi’nin onunla evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Ama Benal, bu evliliği kabul etmediğini açıklar. Cemile’nin ısrarıyla Benal, Mehdi ile evlenmeyi sırf kızının babasız büyümesini istemediği için kabul eder. Bunu Mehdi’ye de açıkça söyler.

İkilinin nikahları hapishanede kıyılır. Barış, Zeynep’e karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Bunu fark eden Savaş, Zeynep’in kendisinin de arkadaşı olduğunu onunla arkadaş olarak kalmasını ister. Emine, Barış, Zeynep ve Savaş, birlikte çok güzel bir yemek yeyip oyunlar oynar. Savaş, Emine’ye üniversite ayarlamaya başlar. Barış, Zeynep’le Emine’nin Savaş’a ve kendisine iyi geldiğini anlar. İkili birbirinden hoşlanmaya başlar.

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

selin-suremen

Güzellik Sektörünün Tek Ödüllü Eğitmeni Selin Süremen Uzman Adaylarını Uyardı!

0
Türkiye’nin ilk ve tek başarı ödülüne 2 yıl üst üste sahip olan Kalıcı Makyaj Eğitmeni Selin Süremen başarılara doymuyor. Süremen uzman adaylarını uyardı! Detaylar haberimizin...
selin-suremen-kimdir

Selin Süremen Kimdir?