Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik DJ Mahmut Görgen'in Yeni Şarkısı LOCO Bir Çok Ülke de Dinlenme Rekoruna...

DJ Mahmut Görgen’in Yeni Şarkısı LOCO Bir Çok Ülke de Dinlenme Rekoruna Koşuyor…

-

DJ’lik kariyeri boyunca pek çok ünlü isimle aynı sahneyi paylaşan Mahmut Görgen, aranjörlük kariyerinde çok daha yeni bir dönemin kapılarını aralayacak yeni teklisi “Loco”yu video klibiyle beraber müzikseverlerle buluşturdu. İşte Detaylar…DJ Mahmut Görgen ‘in Yeni Şarkısı “Hep Acıya Yakın Yüreğim”

DJ Mahmut Görgen’in Yeni Şarkısı LOCO Bir Çok Ülke de Dinlenme Rekoruna Koşuyor…

Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan Mahmut Görgen, ‘Loco’nun prodüksiyon sürecinin oldukça keyifli geçtiğine değindi. 190 ülkede tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşan şarkının sözlerinde ise Marian’ın imzası var. Mahmut Görgen’in müzikseverlerle buluşturduğu Loco adlı şarkısının oldukça iyi bir enerjisi olduğundan dolayı daha şimdiden de pek çok radyoda yer almaya başladı.

Mahmut Görgen “Loco” İle Avrupa Müzik Listelerini Hedefliyor…“‘Loco’nun Yeri Diğerlerinden Çok Daha Farklı”

Radyolardan da ilgi görmeye başlayan Mahmut Görgen’in Loco ile ilgili düşünceleri ise şöyle; ‘Benim için ‘Loco’nun yeri diğerlerinden çok daha farklı. Şarkıyı ingilizce ağırlıklı yaptık ancak ispanyolca cümleleri de içeriyor. Avrupa müzik listelerinde yer almak için genelde farklı şeyler gerektiği için bu defa tarzımın dışına çıkarak böyle bir şarkıyı müzikseverlerle buluşturmak özellikle de pandemi sürecinde beni çok olumlu etkiledi. Böyle dönemlerde üretmeyi sürdürmek, motivasyon açısından da fazlasıyla pozitif bir etki yaratıyor. ‘Loco’nun sözlerini ilk okuduğumda bu şarkının nasıl olması gerektiğine yönelik aklımdan geçen nerdeyse her şey sonuca da yansıdı. Loco artık 190 ülkede müzikseverlere emanet!”

Mahmut Görgen Kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nehir İle Nazım Demir'in Elinden Kurtulabilecek Mi

Baraj 37. Bölüm Fragmanı Yayında! Nehir İle Nazım Demir’in Elinden Kurtulabilecek...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Baraj, 36. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mert'in Demir'i tanımasıyla Nehir, onun peşine düşüyor. Ama Demir, Nehir'i kaçırıyor....