Ana SayfaÜnlülerBirce Akalay: İlişkimizi sonlandırdık

İlgili Postlar

Birce Akalay: İlişkimizi sonlandırdık

Oyuncu Birce Akalay, önceki gün Kuruçeşme’de objektiflere takıldı. Bir süredir birlikte olduğu Fasih Saylan ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere cevap veren Akalay, “Hala arkadaşız ama ilişkimizi sonlandırdık” ifadelerini kullandı

Oyuncu Birce Akalay, geçtiğimiz gün Kuruçeşme’deki bir marketten çıkarken görüntülendi. Mutfak alışverişi yapan Akalay, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

SENARYO YAZIYORUM

Koronavirüs salgını nedeniyle evde vaktini nasıl değerlendirdiğinden bahseden 36 yaşındaki oyuncu, “Senaryo yazıyorum. Kurduğum bir hikaye var” dedi.

Birce Akalay, basın mensuplarının “Hayaliniz var mı?” sorusuna “Bir gün bir film yönetmek isterdim” yanıtını verdi.

Bir süredir aşk yaşadığı Fasih Saylan ile yollarını ayırdıkları yönünde çıkan haberlere de yanıt veren Akalay, “Hala arkadaşız ama ilişkimizi sonlandırdık. Çok eski dostuz zaten ama hala arkadaşız” dedi. Öte yandan geçtiğimiz aylarda Bebek’te objektiflere takılan Birce Akalay, muhabirlerin ısrarlarına rağmen kendisine yöneltilen sorulara, “Arkadaşlar dışarıda röportaj yapmıyorum” yanıtını vermişti.

Sevgilisi Fasih Saylan ile uzun süredir görüntülenmeyen ünlü oyuncu, daha önce de, “Ayrılık mı var?” sorusuna tepki göstermişti. Akalay, “Ben özel hayat konuşmuyorum” diyerek, oradan hızla uzaklaşmıştı. Akalay ile Fasih Saylan, son olarak geçtiğimiz yıl Ağustos ayında görüntülenmişti. Muhabirlerin, “Evlenmek istiyor musunuz?” sorusuna ünlü oyuncu, “Hayır” yanıtını vermişti.

Oyuncu Birce Akalay, 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Murat Ünalmış ile dünyaevine girmişti. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. İkili, yollarını 2012’de ayırmıştı.

Akalay, 2014 yılında ise bir dönem aynı dizide rol aldığı Sarp Levendoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Daha önce iki kez ayrılığın eşiğinden dönen ikili, üçüncü kararlarından geri adım atmamıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler