Ana SayfaDizilerDisney+ ’dan Yepyeni Yerli Dizi Kod Adı ‘Gri’ nin İlk Kareleri...

İlgili Postlar

Disney+ ’dan Yepyeni Yerli Dizi Kod Adı ‘Gri’ nin İlk Kareleri…

14 Haziran ’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company ’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ ’ın orijinal yerli içeriklerine bir yenisi daha eklendi. Kod adı ‘Gri’ olan suç, gizem ve psikolojik gerilim türündeki dizinin çekimleri başladı. İşte Kod Adı ‘Gri’ nin İlk Kareleri…

Disney+ İlk Türk İçeriğini Açıkladı

Disney+ ’dan Yepyeni Yerli Dizi Kod adı ‘Gri’ nin İlk Kareleri…

Yeni duyurulan yerli ve yabancı içerikleriyle uzun zamandır heyecanla beklenen The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, orijinal yerli içeriklerinden bir yenisini daha duyurdu. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, Yağmur & Durul Taylan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Gri’ kod adlı dizinin çekimleri başladı.

Zengin Oyuncu Kadrosuyla Kod adı ‘Gri’…

Başrollerinde Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın yer aldığı dizinin kadrosunda ayrıca Alican Yücesoy, İlayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman ve Daniel Koray Özsoy bulunuyor.

Disney Channel, çocuklar ve gençleri yepyeni bir futbol dizisi ile buluşturuyor.

Suç, gizem ve psikolojik gerilim türündeki 8 bölümlük dizinin geçtiğimiz haftalarda çekimleri başladı. Setten ilk karelerin paylaşıldığı dizi, başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat ’ın hayatının, kızının yaşadığı talihsiz bir olayla değişmesini konu alıyor. Fuat, yaşanan olayın intikamını almak isterken telefonuna gelen esrarengiz mesajlarla hayatı tepetaklak oluyor ve geçmişiyle yüzleşiyor.

Demet Özdemir İle Buğra Gülsoy ‘un Yeni Dizisinden İlk Kareler Geldi…

İşte Kod adı ‘Gri’ den İlk Kareler…

Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’
Kod adı ‘Gri’

Disney+ Hakkında Kısaca…

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan Disney+, Disney Medya & Eğlence Dağıtım ağının da bir parçasıdır. Platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen orijinal içerik kataloğuyla yayın yapmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır…

Twitter@DisneyPlusTR

Instagram@disneyplustr

Facebook@DisneyPlusTR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler