Magazin Haberleri » Kimdir » Selin Kahraman Kimdir?
Selin Kahraman Kimdir?
Selin Kahraman Kimdir?

Selin Kahraman Kimdir?

“Bay Yanlış” dizisinin sevilen oyuncusu Selin Kahraman kimdir? Selin Kahraman aslen nereli? Selin Kahraman kaç yaşında? Selin Kahraman dizileri neler? Selin Kahraman filmleri neler? Selin Kahraman hangi burç? Selin Kahraman hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


Selin Kahraman Kaç Yaşında? Selin Kahraman Aslen Nereli? Selin Kahraman Hangi burç?

Selin Kahraman 1 Ocak 1990 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Selin Kahraman, Oğlak burcudur.

Selin Kahraman Kimdir?

Selin Kahraman eğitim hayatını Ankara’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuar” bölümünü kazanan Selin Kahraman okuldan başarıyla mezun olmuştur. Mezuniyeti ile birlikte tiyatro hayatına hızlı bir giriş yapan Selin Kahraman, Ankaraa’da “Kış Masalı” isimli oyunda oynamış ve çok beğenilmiştir.

2019 yılında da Küçük Burjuva Düğünü isimli tiyatro oyununda Asistan olarak yer alan güzel oyuncu şimdi aynı yıl “Beni Bırakma” dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve 2020 senesinde Fox TV ekranlarının sevilen dizisi “Bay Yanlış”la izleyici karşısına geçmiştir.


Selin Kahraman Dizileri

  • 2020 – Bay Yanlış
  • 2019 – Beni Bırakma
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Pınar Kömürcüoğlu Kimdir?

Pınar Kömürcüoğlu Kimdir?

Ebru Gündeş’in seslendirdiği “Seni Seviyorum” adlı parçayı coverlayarak büyük çıkış yakalayan pop sanatçısı Pınar Kömürcüoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir