Salı, Ocak 26, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Diletta Leotta ve Can Yaman Yeni Bir Aşka Yelken Mı Açtı?

Diletta Leotta ve Can Yaman Yeni Bir Aşka Yelken Mı Açtı?

-

Gün geçmiyorki ünlüler dünyasından bir isim yeni bir aşka yelken açmasın. Bu seferki aşk haberi yakışıklı oyuncu Can Yaman‘la ilgili. İtalya’nın ünlü spor spikerlerinden olan Diletta Leotta ile başarılı oyuncu Can Yaman‘ın flört ettikleri öne sürüldü. İşte Detaylar…Tamer Karadağlı: “Can Yaman’ı Tanımıyorum”

Diletta Leotta ve Can Yaman Yeni Bir Aşka Yelken Mı Açtı?

İtalya’da hizmet veren bir ulusal radyo programında spiker Diletta Leotta ve oyuncu Can Yaman‘ın yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Yönetmen Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklam filmi çekimi için İtalya’da olan yakışıklı oyuncu Can Yaman ve spor spikeri Diletta Leotta’nın aynı otelde kaldığı bildirildi.

Can Yaman Kimdir?“Bir Buket Çiçek Senin Mutlu Uyumanı Sağlar”

Diletta Leotta’nın odasına bir buket çiçek gönderilmiş ve güzel sunucu bunu “Bir iş gününün ardından odana geldiğinde yatağında bulduğun bir buket çiçek senin mutlu uyumanı sağlar” yazısıyla takipçilerine duyurmuştu. Güzel spikerin bu imalı paylaşımıyla, buketin  oyuncu Can Yaman‘dan mı olduğu düşünülürken, şimdiye dek iki isim de sessizliğini koruyor.

İşte Diletta Leotta ‘nın O Paylaşımı;

Diletta Leotta 'nın Çiçek Paylaşımı
Diletta Leotta ‘nın Çiçek Paylaşımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...