Ana SayfaDedikoduDilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson'ın Düğünü Ertelendi

İlgili Postlar

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson’ın Düğünü Ertelendi

2014 yılında katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olan Dilan Çiçek Deniz, önceki gün Bebek’te bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Aralık 2021’de Boğaz’da evlilik teklifi alıp, ‘Evet’ yanıtını verdiği İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile yakın zamanda nikâh masasına oturmaları bekleniyordu. Ancak yeni bir gelişme yaşandı. Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson’ın düğünü ertelendi. İşte detaylar;

“Ölmeden Önce Bilmeni İstedim”

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan oyuncu, “Seni gerçekten derinden seviyorum. Ölmeden önce bilmeni istedim” derken, Saevarsson da “Sonsuzluğa ve ötesine…” mesajıyla aşkını gözler önüne sermişlerdi. Çiftin paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi görmüştü.

“Alıştı Bizim Adetlere”

“Gelinlik baktım ama daha çok bakmamız lazım, yavaş yavaş olacak bu işler” diyen Deniz, sevgilisinin Türk örf ve adetlerini öğrenmeye başladığını söylemişti: Alıştı bizim örf ve adetlere, zaten hepsini de yapacağız. Yabancılık çekmiyor.”

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson’ın Düğünü Ertelendi

Geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülenen Dilan Çiçek Deniz’den dikkat çeken bir açıklama geldi. Geçtiğimiz haziran ayında aşk yaşamaya başlayan ve bu yaz dünyaevine girmeleri beklenen ünlü oyuncu ve Thor Saevarsson, sürpriz bir karara imza attı.

Yönetmen sevgilisi ve kendinin iş yoğunluğu nedeniyle böyle bir karar aldıklarını belirten 27 yaşındaki güzel, şu ifadeleri kullandı:

Düğün iptal olmadı. Benim çekimlerin başlıyor. Thor’un kendi işleri var. Bu yüzden düğünü ertelemek zorunda kaldık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler