Ana SayfaÜnlülerDidem Soydan'ın kız arkadaşıyla samimi anları kafa karıştırdı!

İlgili Postlar

Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla samimi anları kafa karıştırdı!

Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla samimi anları kafa karıştırdı. Bir arkadaşının doğum günü partisine katılan Didem Soydan, bir kız arkadaşı ile yakınlaştığı şeklinde yorumlanan pozları ile olay yarattı. Ünlü modelin bu görüntüleri, sosyal medyayı salladı. Detaylar haberimizde…

Fatih Altaylı, Didem Soydan’a Destek Çıktı!

Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla pozu olay yarattı

Güzelliği ve cesur paylaşımları ile dikkat çeken Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla verdiği samimi pozlar ile gündeme geldi. Soydan, yakın arkadaşı Umut Eker’in doğum günü kutlamasına katıldı. Umut Eker, partiden görüntüler çekip yayınladı.

Didem Soydan kimdir?

Didem Soydan ve kız arkadaşı yakınlaştı

Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla görüntüleri olay yarattı. Soydan, Merve isimli arkadaşı ile yanak yanağa poz verdi. Fotoğraf makinesine verilen pozun ardından, Didem Soydan ve arkadaşının yakınlaştığı şeklinde yorumlar yapılan anlar görüntülendi. İşte o görüntüler:

Didem Soydan'ın kız arkadaşıyla
Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla
Didem Soydan'ın kız arkadaşıyla
Didem Soydan’ın kız arkadaşıyla

İntizar’a verdiği desek gündeme geldi

Didem Soydan, geçtiğimiz aylarda Sinem Gedik ile yakınlaştığı iddia edilen İntizar’a destek olmuştu. Soydan’ın görüntülerinin ardından bu anlar gündeme getirildi.

Didem Soydan, son olarak İdil Fırat’ın kına gecesinde mekana tahtla girmesi hakkında yaptığı “Kızı Malatya’dan çıkarabilirsin ama Malatya’yı kızdan çıkaramazsın” yorumu ile gündeme gelmişti. Yorumu ile eleştiri oklarının hedefi olan Soydan’a destek, Fatih Altaylı’dan gelmişti. Altaylı, kaleme aldığı yazıda şu ifadeleri kullanmıştı:

Manken Dedim Soydan, kına gecesine tahtla arzı endam eden, niye ünlü olduğunu bilmediğim, ünlü bir hanımla ilgili olarak “Kızı Malatya’dan çıkarabilirsin ama Malatya’yı kızdan çıkaramazsın” diye yazmış sosyal medyada.
Birkaç gün önce bir internet sitesinde gördüm ve çok da güldüm.

Dahası yazılanı oldukça da felsefi buldum.

Halkımızın ne kadar alıngan olabileceğini, yelden nem kapabileceğini, övgüyü hakaret zannedebileceğini hiç düşünmemiştim doğrusu.

Dün Sevilay Yılman’ı okuyunca anladım vaziyetin vahametini.

Kadının ağzının payını ver!

Malatyalı hemşehrileri Sevilay’ı arayıp, “Bu kadın bize hakaret etti ağızının payını ver” diye istekte bulunmuşlar.
O da mukabil hakaretle isteklerini yerine getirmiş.

Kalkıp da buradan Sevilay’a ve hemşehrilerine Didem Soydan’ın söylediğinde bir hakaret olmadığını, insanların dış görünümlerinde ne yaparlarsa yapsınlar kültürel özlerinin değişmediğini söylemek istediğini, burada bir hakaret olmadığını, bu durumun herkes için geçerli olduğunu anlatmak zor.

Meseleye hemşehricilik gözüyle bakarak bu yazıyı kaleme aldığına göre, aynı durumun kendisi için de geçerli olduğunu, yıllardır İstanbul’da yaşamasına rağmen hala içindeki Malatyalılığın durduğunu ve o Malatyalılığın gerektiği anda harekete geçtiğini veya geçirildiğini anlaması gerekirdi.

Benim bunu anlatacak halim de yok.

Bir kadın olarak, bir başka kadına hakaret etmeye hakkı yok.

Ayrıca Sevilay Yılman’ın bir Malatyalı olarak haksız bile olsa birine kızma, öfkelenme, eleştirme hakkı da var.

Ancak bir kadın olarak, bir başka kadına çirkin cinsel göndermeler ve kadınlığı üzerinden hakaret etme hakkı yok.

Sakın yanlış anlamayın erkeklerin zaten böyle bir hakkı yok ama Sevilay Yılman’ın biraz daha makul, biraz daha kadınca tavır almasını beklerdim.

Bir danstan, bu dansla ilgili yapmış olduğu bir espriden yola çıkarak imalarda bulunması pek de yakışık almamış.

Demek ki, Sevilay Yılman’ı erkek kafası egemen toplumdan çıkarıp, ayakları üzerinde duran bir kadın yapabilirsiniz ama içindeki erkek egemen düşünceyi çıkaramazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler