Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Derya Uluğ "Evliliği Şart Görmüyorum"

Derya Uluğ “Evliliği Şart Görmüyorum”

-

Sevilen şarkıcı Derya Uluğ, Haber Global kanalında yayınlanan ‘Hikayede Kalmasın’ programına konuk oldu. Şarkıcı, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizin devamında….8 Yaşında Şarkı Söylemeye Başladım

Derya Uluğ, Haber Global kanalında yayınlanan ‘Hikayede Kalmasın’ programına konuk oldu ve programında çok özel açıklamalarda bulundu.

Hikayede Kalmasın programında ilk kez sahneye çıktığı günü anlatan Uluğ, “8 yaşındayken İzmir’deki bir radyonun ses yarışmasına katıldım ve birinci oldum. Sonra koro çalışmalarına başladım. Okul arkadaşımın babasından teklif gelmesi üzerinde 15 yaşında otellerin roof’larında caz söyleyerek şarkıcılığa başladım. Ailem başta şarkıcı olmamamı istemedi ama ben çok ısrar ettim ve hem okulu hem de sahneyi birlikte götürmeye başladım.” dedi.

Ebru Gündeş ile İlk Deneyimimi Yaşadım

Şarkıcı, Ebru Gündeş ile tanışma hikayesini ve Gündeş’in vokalistliğine giden yolculuğu şu sözlerle anlattı;

“İstanbul’a gelip yüksek lisans eğitimine başladım. O süreçte benim bir arkadaşım Ebru Gündeş’e klavye çalıyordu. Arkadaşım Ebru Gündeş’in vokalist aradığını bana söyledi. Ben 15 yaşından itibaren solist olarak sahnelerde şarkı söylüyordum ve daha önce kimseye vokal yapmamıştım. Ebru Gündeş’le ilk deneyimimi yaşadım ve yaklaşık 4 yıl birlikte çalıştık. Aramızda karşılıklı bir sevgi ve bağ oldu. Kendi yoluma devam etmek istediğimdeyse ekipten ayrıldım. Ama Ebru Gündeş ayrıldıktan sonra da bana akıl vermeye devam etti.”

Uluğ, Gündeş’in kendisine “Sessiz kalmak zordur bazı zamanlarda… O dönemler sessiz kalmanın bana ne kadar önemli olduğunu ve bunu başarabilenin her zaman kazandığını söyledi.” dedi.

Megastar Tarkan ile beraber çekilen fotoğrafının hikayesini de şu sözlerle anlattı; “Tarkan’ın son albümünde Asil (erkek arkadaşı) back vokal yapıyordu, o sırada Tarkan birden stüdyoya girdi. Daha önce hiç tanışmamıştık, şaşırdık. Müthiş bir ışığı var. Bu fotoğraf da bize stüdyo hatırası olarak kaldı” dedi.

İmzaya Gerek Yok

Uzun yıllardır müzisyen Asil Gök ile birlikte olan Derya Uluğ, ilişkisi ve evliliğe bakış açısını şu sözlerle anlattı;

“İkimiz de müzisyeniz ama önce duygusal bağımız başladı. Okyanus şarkım piyasaya çıktıktan yaklaşık 5 ay sonra birlikte iş yapmaya başladık.Benim için kalben yeri doldurulamaz ama müzik anlamında da gerçekten öyle… Çok güzel bir uyum yakaladık… Konuşmadan birbirimizi anlayabiliyoruz. Konuşmadan anlaşmak zaman istiyor, biz bunu yakaladık.

Evlilik için bir tarihimiz yok. Evliliği şart olarak gören biri değilim. Zamanı geldiğinde olur. Bizim kariyerimizle ilgili planlarımız var. Bir arada mutluyuz zaten. Bunun için bir imzaya da gerek olduğunu düşünmüyorum.”CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Merve Çağıran ‘dan Şarkı Sürprizi

0
Güzel oyuncu Merve Çağıran, başrolünde yer aldığı Kalp Yarası dizisinde şarkı sürpriziyle izleyicinin gönlünde taht kurdu. Oyuncunun son bölümde seslendirdiği şarkı izleyenlerden tam not...

Müfit Can Saçıntı EkoMagazin Programına Konuk Oldu

seda-sayan

Seda Sayan ‘a Büyük Şok

Birce Akalay Bordum'dan Yardım Çağrısı Yaptı

Birce Akalay Bordum’dan Yardım Çağrısı Yaptı