Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Derya Şen Melekleriyle Klip Tanıttı...

Derya Şen Melekleriyle Klip Tanıttı…

-

Güzel oyuncu Derya Şen, Dark’n Dark müzik logosu altında “Zulmet” isimli şarkısıyla müzik dünyasına ilk adımını attı. Kadına şiddet konusunu klip çalışmasında işleyen Derya Şen, oyunculuk dersleri verdiği atölyesinde basın mensuplarına ilk klibini seyrettirdi. İşte Detaylar…

Derya Şen Oyunculuk Atölyesi Çalışmalarına Start VerdiDerya Şen Melekleriyle Klip Tanıttı…

Aldığı olumlu tepkiler neticesinde motivasyonu yükselen Derya Şen, “yaptığım her işte iddialı olmayı ve takdir görmeyi seviyorum” vurgusunu yaparken yetiştirdiği oyuncu adayları hocalarını yalnız bırakmadı ve tüm organizasyonu Derya Şen öğrencileri yaptı.

Yakında oyunculuk adına çok önemli işler yapacaklarını savunan Derya Şen, her biri benim meleklerim, beni yalnız bırakmadan her koşulda yanımdalar ifadesinde bulundu. Organizasyon boyunca neşeli görünen Derya Şen, medya mensuplarına kafa karıştıran şu açıklamayı yaptı.

“Zulmet İle Şiddete Ve Zulme Hayır”

”Kendimi sevgisiz, yorgun ve çaresiz hissettiğim bir anda zulmet parçam karşıma çıktı. Zulmet ile şiddete ve zulme hayır, duygularımı dışarıya vurdum. Sevgi benim için en üst mertebe. Zulmet parçamı eşime armağan ediyorum” dedi.

Bebek Yüzlü Şeytan Derya Şen Akbacakİşte Derya Şen ‘in ‘Zulmet’ Klibi…

Derya Şen Akbacak kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Acun Ilıcalı Reynmen'i Sildi

Acun Ilıcalı Reynmen’i Sildi

0
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı araları kısa bir süre önce gerçekleşmeyen bir proje yüzünden açılan Reynmen'le tüm bağını kopardı. Acun Ilıcalı Reynmen'i sildi. Acun Ilıcalı...
Serdar Ortaç'tan Yüzleri Güldüren Paylaşım

Serdar Ortaç’tan Yüzleri Güldüren Paylaşım