Çarşamba, Mart 3, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Deniz Uğur, açıkladı; "Reha Muhtar benimle uğraşıyor" dedi!

Deniz Uğur, açıkladı; “Reha Muhtar benimle uğraşıyor” dedi!

-

Yıllar sonra çocukları için bir araya geldiler. Üç yıl ilişki yaşadıktan sonra 2010 yılında yolları ayrılan oyuncu Deniz Uğur ile televizyoncu Reha Muhtar, ikiz çocukları için karşı karşıya gelen Deniz Uğur magazin dünyasını ayağa kaldıracak açıklamalar yaptı.[irp]

“Benimle uğraşıyor…”

Deniz Uğur, boşandıktan sonra 18 yaşına kadar babalarında kalmasına karar verilen 7 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için mahkemeye başvurmuştu. Deniz Uğur yaşadıklarından isyan etti ve ikiz çocuklarının velayeti için eski aşkı Reha Muhtar’la hukuk savaşı verirken, “Artık Reha’nın reyting rekoru kırdığı dönemde değiliz. Şimdi benimle uğraşıyor.” Açıklamalarında bulundu. Gözler Reha Muhtar cephesinde ancak henüz yanıt gelmedi.

Reha Muhtar tehdit mi ediyor?

Deniz Uğur’un yapmış olduğu açıklamada Reha Muhtar’ın kendisini rezil etmekle tehdit ettiğini söylüyor. Uğur tehditlerinin gerekçesini ise şöyle açıklıyor: “İlişkimiz devam ederken kendisini aldattığımı ve parasının peşinde olduğumu düşünüyordu. O nedenle beni hayatından çıkarttı. Hatta kendisini öldürtmeye çalıştığımı düşünüyor! Maalesef böyle vahim sanrıları var ve bu durumu çocuklara aktarıyor. Bu tip bir kişilikle hiçbir şekilde uzlaşmanız ve anlaşmanız mümkün değil.”

“Aşk romanı yazdım.”

Deniz Uğur yıllar öncesine gitti ve bu hala nasıl geldiklerini bilemese Muhtar’a verdiği değeri şöyle belirt: “Ben bu adam için aşk romanı yazdım; baskısı tükendi, insanlar okudu. Bir insanı gerçekten sevmiyorsanız oturup da roman yazmazsınız. Karşımdaki insan bir zamanlar çok sevdiğim, babam gibi, psikoloğum gibi olmuş, beni korumuş biri. O yüzden iki kat travma yaşadım.”

Yıllar sonra çocuklarının tepkisi 

Ayrıldıktan sonra ikiz çocuklarına babaları Reha Muhtar’ın bakmasının ve yıllar sonra ikizlerin anneleri Deniz Uğur’a tepkilerini şu şekilde anlattı: “Çocuklarımın artık bilinçleri yerine geldiği için bana bu durumdan şikayet etmeye başladılar. “Anne, biz senin evinde zaman geçiremiyoruz” diyorlar. Sadece onun istediği yerde, istediği şartlarda ve onun bulunduğu ortamlarda olmam şartıyla çocuklarla bir araya gelebiliyorum.”

Velayet bana devredilsin!

Eski eşi Reha Muhtar’dan ikiz çocuklarını almak isteyen Uğur velayetin bana devredilmesi durumunda adaletin yerini bulacağına inandığını söyleyerek konuşmasını şöyle noktaladı: “Velayetin bana devredilmesi şartıyla sulh yolu bulunur. Zaten velayet sahibi kişinin ruh sağlığının yerinde olması gerekir ama bu tip kişilikler asla uzlaşmaya yanaşmıyor. Çünkü onlar için en önemli şey egoları.”

Deniz Uğur, açıkladı; “Reha Muhtar benimle uğraşıyor” dedi!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kerimcan Durmaz: Aleyna ile Yarışa Girmek İstemiyorum

Kerimcan Durmaz: Aleyna ile Yarışa Girmek İstemiyorum

0
Geçtiğimiz sene ardı ardına skandal haberlerle gündeme gelen Kerimcan Durmaz bir süre önce "Peşime" adını verdiği bir şarkı yayımlamıştı. Kariyeri hakkında açıklamalar yapan fenomen...
Ahsen Eroğlu ile Boran Kuzum Sevgili Mi?

Ahsen Eroğlu ile Boran Kuzum Sevgili Mi?

Feriha Eyüboğlu Kimdir?

Feriha Eyüboğlu Kimdir?