Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Kimdir Deniz Denizciler Kimdir?

Deniz Denizciler Kimdir?

-

“Ağır Romantik” filminin yönetmeni Deniz Denizciler kimdir? Deniz Denizciler kaç yaşında? Deniz Denizciler aslen nereli? Deniz Denizciler filmleri neler? Deniz Denizciler dizileri neler? Deniz Denizciler hangi burç? Deniz Denizciler hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gerkeen her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Deniz Denizciler Kaç Yaşında? Deniz Denizciler Aslen Nereli? Deniz Denizciler Hangi Burç?

Deniz Denizciler 26 Ağustos 1985 senesinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Aslen Çanakkaleli olan Deniz Denizciler, Başak burcudur.

Deniz Denizciler Kimdir?

Deniz Denizciler eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “İstanbul Üniversitesi”ni kazanarak İstanbul’a yerleşen Deniz Denizciler, Çemberimde Gül Oya ve Yabancı Damat gibi sevilen dizilerin yardımcı yönetmenliğinin ardından 2015 senesinde “Türk Lokumu” filmini kaleme almış ve filmin yönetmenliğini üstlenmiştir.

2018 senesinde “Baba 1.5” filmini yönetmiştir. Bu filmde aynı zamanda oyuncu olarak da yer alan Deniz Denizciler, 2020 senesinde başrollerini Tuana Türkay ve Onur Tuna’nın oynadığı “Ağır Romantik” filmini hem yazmış, hem de yönetmiştir.

Deniz Denizciler Yazdığı Senaryolar

  • 2020 – Ağır Romantik
  • 2015 – Türk Lokumu

Deniz Denizciler’in Yönettiği Filmler

  • 2020 – Ağır Romantik
  • 2018 – Baba 1.5
  • 2017 – Çılgın Kolej
  • 2015 – Türk Lokumu
  • 2008 – Osmanlı CumhuriyetiCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...