Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Kimdir Beren Gençalp Kimdir?

Beren Gençalp Kimdir?

-

“Seferin Kızı” dizisinin sevilen minik oyuncusu Beren Gençalp kimdir? Beren Gençalp kaç yaşında? Beren Gençalp aslen nereli? Beren Gençalp dizileri neler? Beren Gençalp filmleri neler? Beren Gençalp hangi burç? Beren Gençalp hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Beren Gençalp Kaç Yaşında? Beren Gençalp Aslen Nereli? Beren Gençalp Hangi Burç?

Beren Gençalp 11 Kasım 2007 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan minik oyuncu Beren Gençalp, Akrep burcudur.

Beren Gençalp Kimdir?

Beren Gençalp eğitim hayatına devam etmektedir. Ekranların minik oyuncusunun kaderi bir oyunculuk ajansıyla değişmiştir. Oyunculuk ajansına kayıt olduktan sonra Sefirin Kızı seçmelerine katılan Beren Gençalp, Melek rolüne en uygun oyuncu olduğu düşünülerek Sefirin Kızı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Daha önce oyunculuk deneyimi bulunmayan Beren Gençalp ekrana ilk iki bölümü ile gelen Sefirin Kızı dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Dizide oynamaya devam ederken derslerini de boşlamayan Beren Gençalp’in okulda başarılı olduğu bilinmektedir.

Beren Gençalp Dizileri

  • 2019 – Seferin KızıCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...