Kapat

Deniz Akkaya, Duymayan Kalmasın programından ayrıldığını açıkladı!

Magazin Haberleri Dedikodu Deniz Akkaya, Duymayan Kalmasın programından ayrıldığını açıkladı!

Duymayan Kalmasın isimli magazin programında sunuculuk yapan Deniz Akkaya, “Ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte profesyonellik yapamıyorum.” dedi ve programdan ayrıldığını açıkladı. İşte detaylar…

Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programında sunuculuk yapan Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde sert yorumları nedeni ile programdan ayrılacağı haberleri ile gündeme gelmişti. Akkaya, resmi bir açıklama yaparak programdan ayrıldığını duyurdu.

Deniz Akkaya, sosyal medyada duyuru yazan bir fotoğrafı paylaşarak “Değerli dostlar; Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz ‘Duymayan Kalmasın’dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen PROFESYONELLİĞİ yerine getirmekte zorlanmamdır.

Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir. Bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir…

Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım. Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin. İyi günlerde güleryüzlü yayınlarda buluşacağız.” diye bir açıklama yazdı.

Deniz Akkaya kimdir?

 

Bir Cevap Yazın